Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

17 РОКІВ НА СТОРОЖІ

центр17 років – це період зростання і пошуку. Та цього не можна сказати про наш військовий підрозділ – Центр розмінування. Йому 1 вересня виповнилося 17, але цей юнак вже міцно стоїть на ногах і своєю мудрістю та вже величезним досвідом ділиться не лише з військовими нашої держави, а й має закордонних партнерів і учнів. 

Військовослужбовці Центру розмінування завжди були і є на передовій забезпечення миру в Україні і не лише. Це вони приборкували у землі мовчазну, іржаву смерть, яка чатувала на людей ще з Другої світової війни. На їхньому рахунку Афганістан, Югославія, Ліван, Алжир, Ірак, а нині ще й власна земля у небезпеці. І військові Центру докладають неймовірних зусиль, аби убезпечувати людей від загибелі.

Минулої п’ятниці, у переддень Дня народження, в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України відбулися святкові заходи з нагоди дня заснування військової частини. Саме 17 років тому, відповідно до рішення Президента України, було створено єдиний на сьогодні в Україні Центр з підготовки фахівців з розмінування.

За цей час колектив Центру здобув чималий авторитет як у державі, так і за її межами. Привітати військових саперів зі святом прийшло чимало гостей, серед них народні депутати України, представники місцевих органів влади, волонтери, ветерани Центру, друзі. Участь в урочистостях взяли військовослужбовці об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади на чолі з майором Джошуа Байєм.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков у вітальному слові наголосив, що найбільша гордість і надбання Центру розмінування за 17 років – його особовий склад, який набував досвіду, виконуючи миротворчі місії у складі українських контингентів у країнах, де тривалий час велися бойові дії.

– Коли біда прийшла і в наш дім, військовослужбовці Центру одні з перших почали виконання спеціальних завдань з прикриття державного кордону та особливо важливих об’єктів на півночі Чернігівської та Сумської областей та на півдні Херсонської області, – зазначив полковник Володимир Родіков. – 17 років тому ніхто і не міг припустити, що нашим військовослужбовцям доведеться приборкувати «мовчазну смерть» у наш час. Але завдяки набутому досвіду та постійному навчанню війну на Донбасі зустріли у всеозброєнні. І вже п’ятий рік наші військовослужбовці з честю виконують завдання в найгарячіших точках сходу України.

Чимало уваги під час свого виступу начальник Центру приділив волонтерам і меценатам, які постійно опікуються військовою частиною. Сюрпризом для військовослужбовців стали нагороди від начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України «За заслуги перед Збройними силами України».


Теги: Центр розмінування, 17 років

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.