Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2018

17 НАЙКРАЩИХ, А ТИТУЛ ОДИН

нігин-комДва останні конкурсні відбори конкурсу-фестивалю «Голос громади» пройшли минулої неділі у селах Нігин та Думанів.

За вихід у фінал у Нігині змагалося дев'ятеро конкурсантів – перукар Валентина Антонюк, мати-героїня Аліна Байдаченко, директор Нігинського СБК Леся Берник, колишній директор Нігинського СБК, а нині – начальник відділу соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю Гуменецького терцентру соціального обслуговування Олег Берник, офіціант Ілона Бичек, техпрацівниця СБК Катерина Іскра, педагог Валентина Мельничук, фармацевт Алла Проданчук та студентка Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу Віталіна Козак. Половина з учасників співають у сільському колективі «Заграва», який нещодавно отримав звання народного, тож досвід на сцені мають неабиякий.

нігинПривітали учасників конкурсу та побажали успіхів начальник відділу освіти КСіТ Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк та староста села Олександр Сосула.

Кожен вокаліст був по своєму особливий. Зал, заповнений вщент, не шкодував оплесків. Найважче, звичайно, починати першому, але Олег Берник на відмінно впорався з цим завданням. До слова, його підтримати приїхали всім колективом Терцентру.

Приємно, що вболівати за сусідів прибули жителі Сахкаменя та Думанова, як і на конкурс у Думанів, що відбувся через кілька годин. Коли виступала Аліна Байдаченко, її п'ятеро діток несли на сцену квіти – це був надзвичайно зворушливий момент. Завершувала конкурсну програму Алла Проданчук – емоційно та драйвово, за що отримала максимальних 50 балів від журі.

нігин-фіналДо фіналу глядачі більшістю голосів обрали 16-річну Віталіну Козак (на фото ліворуч), студентку Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу, яка опановує спеціальність «Музичне мистецтво». Дівчина не лише співає, а й грає на музичних інструментах – бандурі та фортепіано. Її хобі – музика. Мріє у майбутньому стати вчителем музики.

Максимальних 50 балів від журі та максимальний 71 голос підтримки від глядачів отримала фіналістка. Загальний результат Віталіни Козак – 121 бал. І вона представлятиме Нігин у фіналі конкурсу-фестивалю «Голос громади».

Усі учасники отримали подарунки та грамоти від голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової та квіти від старости Олександра Сосули.

думанів-комУ Думанові також підібралися сильні конкурсанти – колишній директор Думанівського СБК, а зараз бібліотекар Централізованої публічної бібліотеки у Гуменцях Валентина Балицька; нинішній директор СБК Олександр Кульчицький, художній керівник СБК Тетяна Дорож, працівниця заводу Тетяна Войтенко, вихователь думанівського дитсадка Наталія Яворська та студент 2-курсу коледжу культури і мистецтв Олег Прокопишен.

Привітав односельчан з участю в конкурсі староста села Дмитро Бельзак. Думанівчани також внесли свою родзинку в проведення «Голосу громади». Біля сцени передбачили фотозону, демонстрували фотографії про кожного учасника під час його представлення, сцену прикрасили квітами й великими літерами з назвою конкурсу. Мов бджілка, трудилася над оформленням Олена Балицька. Узагалі, всі, причетні до заходу, виклалися наповну – останній тиждень перед конкурсом, як самі зізнаються, у клубі працювали й репетирували до ночі.

Високі бали від журі за виступи отримали Валентина Балицька та Олександр Кульчицький і максимальні – Олег Прокопишен і Тетяна Дорож. До слова, на позитивній ноті в 50 балів журі завершило відбіркові конкурси.

думанів-фіналУ результаті думанівчани найбільше голосів підтримки віддали юному Олегу Прокопишену(на фото ліворуч). 16-річний Олег співає змалечку, можна навіть сказати, що він виплеканий сценою. Грає на фортепіано та гітарі. Брав участь та перемагав у різноманітних конкурсах і фестивалях не лише районного та обласного рівнів. Нині навчається в коледжі культури і мистецтв, має велике бажання пов'язати своє життя з культурою, хоче, щоб навчання не було даремним. Максимальних 50 балів від журі та максимальних 66 голосів підтримки від глядачів – і Олег Прокопишен із загальним результатом у 116 балів представлятиме Думанів у Фіналі конкурсу-фестивалю «Голос громади».

Що ж, конкурсні відбори завершилися, маємо 17 фіналістів, які гідно представлятимуть кожен свій населений пункт. Отож, ще раз їх усіх згадаємо:
Вікторія Кузьміна, 20 років (с.Гуменці).
Руслана Мостепанюк, 21 рік (сс.Вербка, Привороття Друге).
думанівОлександр Коваль, 23 роки (с-ще Сахкамінь).
Анюта Шимкова, 16 років (с.Слобідка-Гуменецька).
Оксана Турніцька, 25 років (с.Лисогірка).
Тетяна Подшивалова, 31 рік (с.Велико­залісся).
Євгена Відецька, 58 років (с.Мало­залісся).
Богдана Мороз, 25 років (с.Киселівка).
Оксана Панюшкіна, 37 років (с.Колу­баївці).
Людмила Кузьмінська, 66 років (с.Пуд­лівці).
Ірина Качур, 36 років (сс.Голосків, Улянівка).
Вадим Яцків, 19 років (с.Залісся Друге).
Вікторія Костецька, 24 роки (с.Дубинка).
Валентина Гринжук, 42 роки (сс.Абрикосівка, Корчівка).
Дмитро Блах, 42 роки (сс.Супрунківці, Тернавка).
думанів-1Віталіна Козак, 16 років (с.Нігин).
Олег Прокопишен, 16 років (с.Думанів).

Боротьба обіцяє бути запеклою. У фіналі, який відбудеться 7 липня, у центральній садибі громади – селі Гуменці, у сільському Будинку культури, кращих виконавців громади оцінюватиме професійне журі в розширеному складі.

Фіналісти змагатимуться не лише за головний приз – телевізор від спонсорів нашого проекту магазину «Квартал техніки», а й титул «Голос громади» та призи від оргкомітету конкурсу-фестивалю. Позитивні враження і гарний настрій гарантовані.

Як зазначають організатори «Голосу громади, свято обіцяє бути феєричним. Тож, до зустрічі у фіналі!

думанів-2 думанів-3 думанів-4

нігин-1 нігин-2 нігин-3

нігин-4 нігин-5 нігин-6

нігин-7


Теги: "Голос громади", сс.Нігин, Думанів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.