Перейти на мобільну версію сайту


31.10.2014

13-Й БРАТ, РИЗИКОВИЙ, КАПІТАН

Добра, самодостатня людина, люблячий батько, чоловік і син, справжній господар не лише на підприємстві, яке він очолює, але й у своєму житті, не стоїть осторонь проблем колектива й міста, директор ТОВ «Український кристал», депутат міської ради Володимир Юр’єв 2 листопада відзначає свій 39-ий День народження.
Володимир Васильович народився в Голоскові. Мама, Валентина Йосипівна, працювала  медиком, батько, Василь Петрович, був військовим. У рідному селі хлопець закінчив школу і image(9).jpgпішов служити в армію. Сьогодні він з ностальгією згадує шкільні роки.
- То була золота пора, щаслива й безтурботна, - каже Володимир Васильович. - У нас був досить дружний клас, ми ганяли у футбол. У селі була сильна футбольна команда, якою, до речі, я опікувався довгий час.
Узагалі, мрію створити в місті потужний футбольний клуб. Самотужки потягнути його не зможу, але маю однодумців, які би могли об’єднатися. На жаль, з нинішньою гонитвою, зайнятістю ми можемо упустити ціле покоління. А молодь потрібно займати спортом, мистецтвом.
- Володимире Васильовичу, Ви в досить молодому віці розпочали в місті бізнес і вже понад 20 років впевнено крокуєте вперед. Який маєте секрет успіху?
- Насамперед, порядність, наполегливість, упевненість, вміння бути готовим до ризиків і завжди дотримуватися слова. А ще потрібно дуже багато працювати.
Після армії повернувшись додому, сконтактував з киянами і разом з ними розпочав справу, яка стосувалася збору металобрухту. Тим часом закінчив КУТЕП і 2003 року подався у самостійне image.jpgплавання. Придбав завод продтоварів для порізки на металобрухт, але після зустрічі з колективом заводу, який переконав мене що цього робити не потрібно, зрозумів, що слід розвивати підприємство. Так з’явився «Український кристал». Перші три роки взагалі працював у мінус, але за цей час пройшов серйозну управлінську школу. Згодом почав розвивати підприємство. У бізнесі опинився випадково, мріяв стати льотчиком, але висоти боюся. Ще молодим стрибав з парашутом і мене жартома штовхнули. Те відчуття залишилося в пам’яті на все життя.
- Кожна людина більшу частину часу проводить на роботі, яка годує її та родину. Робота багато чого означає в житті кожного, а для Вас, крім роботи, що головне у цьому світі?
- Банально, але, все ж таки, сім’я, діти, їхнє щастя. Для цього намагаюся у всьому бути їм прикладом. Не просто їх вчити, а бути для них взірцем. У мене прекрасна дружина Оксана, яка мене розуміє і підтримує, я безмежно її кохаю. Вона подарувала мені трьох прекрасних синів - Бориса, Антона і Володю.
- То у Вас велика родина?
- Ще ні, хочу лапочку-дочку, бо дружині, напевно, важко з нами, чоловіками, їй потрібна помічниця. Хоча родина у мене досить велика. По материнській лінії маю 12 братів, по батьківській - 4 сестри. Дуже люблю родинні з’їзди. Уявляєте, коли накривають довжелезний стіл image(5).jpgі всі за ним збираються. Не можемо наговоритися. Це дуже важливо в житті!
Сумно, що батьки дуже рано пішли з життя і не бачать цього. Зі втратою найдорожчих людей світогляд у мене змінився, на багато речей дивлюсь інакше. Крім того, увійшов у такий вік, коли це робить чи не кожна людина.
- Ви в житті досягли всього, чого хотіли?
- Ще ні. Про це можна буде сказати, коли з моєю допомогою, в моєму улюбленому місті буде реалізовано якийсь грандіозний проект для людей. У мене ще багато сил, я ще можу багато чого зробити. «Український кристал» - це для мене не межа. У нас потужний колектив професіоналів, налагоджена робота, тому можу рухатися вперед.
- У напрямку політики?
- Я торкнувся політики і зробив значну переоцінку цінностей. Тоді вона для мене була захопленням, але я зрозумів, коли йдеш у політику, потрібно серйозно готуватися й обумано підходити до такого вибору, маючи для цього певну базу, потенціал, авторитет.
Свого часу я обрав політичну силу не за своїми для мене принципами. У політику потрібно йти з потужною командою однодумців. Я людина команди... але капітан! Для цього я й здобув другу image(3).jpgосвіту державного управлінця.
- Ви азартна людина?
- Так, але вмію вчасно зупинитися. Я люблю ризикувати. Коли цього не роблю, стає сумно. Знаю достатньо талановитих людей, які свого часу не ризикнули й досі ходять і підраховують ризики, розробляють стратегії.
- Ваше хобі - активний відпочинок - не змінилося?
- Ні, але ще додалося нове захоплення - ганяти з друзями на квадроциклах. З родиною любимо мандрувати. Стараємося тричі на рік десь побувати. На свій День народження разом із дружиною їдемо в подорож за кордон.
- Тож щасливої Вам дороги і вітаємо з Днем народження!

Теги: Володимир Юр’єв, ТОВ "Український кристал"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.