Перейти на мобільну версію сайту


07.12.2012

100 РОКІВ - З РОЗМАХОМ

Усі ми добре пам’ятаємо дитячий вислів: «Без води і ні туди, і ні сюди». Саме його раз за разом повторювали 30 листопада працівники КП «Міськтепловоденергія». Запитаєте, чому? Та тому що саме цього дня усі дружньо відзначали 100-річчя водоканалу.
100 років тому в оселі міста в централізованому порядку прийшла вода. З 1912 року DSC_4503.jpgрозпочалося будівництво насосних станцій, а слідом за ним - прокладання мереж централізованого водопостачання та водовідведення.
У п’ятницю, 30 листопада, міський Будинок культури заледве вмістив усіх - винуватців торжества та гостей, які приїхали привітати перших із цим днем.
Водоканалівців вітали гучно й помпезно. Нагороди, відзнаки, різноманітні подарунки так і лились, як з щедрої руки вода.
DSC_4582.jpgНесподіваним став візит з нагоди урочистостей народного депутата України Інни Богословської. Після привітань Інна Германівна згадала власне дитинство та розповіла, що вона добре обізнана із проблемами водопостачання у місті, адже неодноразово допомагала їх вирішувати своїм виборцям - харків’янам.
З сторіччям привітав водоканалівців і народний обранець Володимир Мельниченко, який вручив DSC_4478.jpgкращим працівникам подарунки та конверти.
Також з святом вітали міський голова Михайло Сімашкевич, заступник голови Хмельницької ОДА Леонід Гураль, заступник директора департаменту – начальник управління тарифної політики централізованого водопостачання та водовідведення Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері DSC_4638.jpgкомунальних послуг Олег Дімов, представники української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» - Олександр Попов – почесний президент та Сергій Потьомін – генеральний директор, начальник управління УЖКГ ОДА Петро Махнюк, голова обласної профспілки працівників ЖКГ Микола Шафінський.
Приймали водоканалівці Кам’янця вітання і від своїх безпосередніх колег – директорів водоканалів з Хмельницького, Чернівців, Івано-IMG_2722.JPGФранківська, Броварів, Шепетівки, Дунаївців, Старокостянтинова, Ізяслава та інших міст.
Спеціально до свята було видано книгу «Водоканалу Кам’янця-Подільського – 100 років». Найбільше над її створенням трудилися начальник міського архіву Юлія Пташник та наша колега, а за сумісництвом прес-секретар КП «Міськтепловоденергія» Вероніка Власюк.
Що не кажи, а керівництво підприємства подбало, аби святкування 100-річчя вібулося на належному рівні. Свідченням цього є хоча б представлення до нагородження державними нагородами. Так, директора підприємства представлено до нагородження орденом «За заслуги ІІІ ступеня». Почесною грамотою Кабміну буде нагороджений Сергій Боднар – заступник директора з водопостачання та водовідведення, а подяки від DSC_4546.jpgКабінету Міністрів отримають електрогазозварювальники Володимир Дідур та Григорій Бевз.
Не обійшлося без відзнаки міського голови «За заслуги перед громадою». Вітереп плеяда заслужених міста поповнилась майстром КНС Анатолієм Шевчуком, слюсарем-ремонтником 3-го розряду Борисом Болюком, електромонтером 6-го розряду Петром Ткачуком, начальником ВМТП Василем Левченко.
Також з нагоди 100-річчя водоканалу були вручені нагрудні знаки «За досягнення у роботі» від асоціації «Укрводоканалекологія» та медалі за сумлінну працю «100 років водоканал. Кам’янець-Подільський».
Серед нагороджених і міський голова Михайло Сімашкевич, і депутат Верховної Ради Володимир Мельниченко, і директор підприємства Валерій Гордійчук, і, звичайно, кращі працівники КП «Міськтепловоденергія»...
Саме ж підприємство від асоціації «Укрводоканалекологія» отримало Почесну відзнаку.
Узагалі, в п’ятницю мало хто з працівників водоканалу залишився без уваги, теплого слова та подарунка.
Валерій Гордійчук, отримавши першу відзнаку, тут же почепив її на лацкан піджака. А потім зі сцени закликав усіх, хто отримав медаль чи орден, також чіпляти на груди, не ховати у коробочки.
Так, орденоносні й щасливі водоканалівці перемістилися святкувати 100-річчя у ресторанIMG_2795.JPG «Версаль». А тут уже душа розвернулась наповну: комунальний гігант гуляв і веселився.
Культурну програму підготувала для працівників КП «Міськтепловоденергія» Ольга чорнобиль.
У Будинку культури на «розігріві» був танцювальний колектив «Абра» (керівник Лілія Пашинська). А от у «Версалі» програма була більш насиченою.
Мало того, що присутніх розважали хлопці з місцевої КВК-команди, так ще й Валерій Гордійчук додавав жару.
Вдалий на жарти Валерій Григорович розповідав кумедні історії з робочих буднів. У ностальгію того дня впадало чимало працівників: усім хотілося поділитися якоюсь цікавинкою, розповісти й про своє життя-буття у водоканалі.
На завершення хотілося б додати: дай Боже всім підприємствам доживати до такого поважного ювілею, та так же щиро веселитися, як працівники водоканалу!

Теги: КП "Міськтепловоденергія", Валерій Гордійчук, Інна Богословська, Вероніка Власюк, 100 років водоканалу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.