Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ І ЛЮБОВ ДО ЛЮДЕЙ
Вона вольова і цілеспрямована, завжди впевнена в тому, що робить. Багатогранна, з великим досвідом роботи та життєвим багажем. Її ніколи не лякають труднощі, тому що впевнена – вона їх подолає. Це ще одна героїня нашого проєкту «Фантастична жінка» – голова всеукраїнської профспілки торгівлі, громадського харчування та послуг м.Кам’янця-Подільського, член громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації, голова комітету малого та середнього бізнесу в Хмельницькій області – Людмила Боярська.
Автор:  Ірина ФУРМАН

НІКОЛИ НЕ ЗРАДЖУЙТЕ СВОЮ МРІЮ
Вона спокійна і виважена. В своєму житті завжди знає, чого прагне. Зосереджена на справі, яку робить, цілеспрямована та впевнена в своїх силах. В неї немає слова «не зможу», адже у всьому звикла покладатися на власні сили. Вона чудова мати і дружина, гарний менеджер beauty-салону «Новіта», який створила сама 10 років назад. Ми говоримо про ще одну героїню нашого проєкту «Фантастична жінка» – Оксану Васильчук.

Автор:  Ірина ФУРМАН

ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ. ПРАЦЮВАТИ ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ
Впевнена в собі, стильна, розумна, інтелігентна, надзвичайно комунікабельна та працьовита. По-своєму вразлива, але водночас вольова. Гарний керівник, прекрасна мама і бабуся. Ці слова стосуються ще однієї героїні нашого проєкту «Фантастична жінка» – директора Коледжу ПДАТУ, Олени Чубайко.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ХОРЕОГРАФІЯ – ЦЕ НЕ БІЗНЕС, А СПОСІБ ЖИТТЯ!
Щира, відверта, стильна. Завжди йде в ногу з часом, яскрава і сильна особистість, яка ніколи не зупиняється на досягнутому. Впевнена у всьому, що робить, дисциплінована і надзвичайно креативна. Улюблений педагог для сотень своїх вихованців. Для них вона найкраща подруга і порадник. Ці слова адресовані ще одній героїні нашого проєкту «Фантастична жінка» – керівнику театру-студії сучасного танцю «Абра» Лілії Пашинській.
Автор:  Ірина ФУРМАН

СКІЛЬКИ БУДУ ЖИТИ, СТІЛЬКИ ДОПОМАГАТИ!
Вона уособлення безмежного добра та щирості. Легка у спілкуванні, цілеспрямована і наполеглива у всьому, за що береться. Сильна, витривала, трудолюбива, але водночас дуже вразлива і тендітна жінка. Її неможливо зламати, тому й по життю веде і підтримує саме головне – це віра в Бога і власні сили. Мова йде про ще одну героїню нашого проєкту «Фантастична жінка» власницю та керуючу мережею кафе «Диканька», «Витребеньки» та «Гоцки» – Валентину Бережанську.
Автор:  Ірина ФУРМАН

КОХАННЯ, ПРАЦЯ І ЛЮБОВ ДО ЛЮДЕЙ!
Енергійна, запальна, креативна, з прекрасним почуттям гумору та з легким оптимістичним ставленням до життя. Любляча дружина, турботлива мама, гарна господиня, відома всьому місту і поза його межами творча особистість, співачка, чиї досягнення в галузі культури важко порахувати. Це слова про ще одну героїню нашого проєкту «Фантастична жінка». – Інну Білоцьку. Для мене особисто вона є фонтаном самих позитивних емоцій, з якими ділиться зі всіма людьми, які її оточують. А її голос – це просто мелодика для душі. Вона – людина-свято.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ВІРТЕ У СЕБЕ І ВСЕ ВИЙДЕ
Впевнена в собі і в справі, яку робить, цілеспрямована, щира, відверта, комунікабельна, прекрасний тренер і найкращий друг для своїх вихованців. Чарівна жінка, прекрасна мама і просто людина, яка заслуговує великої поваги. Ці слова характеризують ще одну героїню нашого проекту «Фантастична жінка» – викладача Подільського спеціального навчально-реабілітаційний соціально-економічного коледжу, тренера-викладача Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1 Ольгу Погорецьку.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ЛЮБОВ ДО ЛЮДЕЙ, З ЯКИМИ ПРАЦЮЄШ
Легка у спілкуванні, ерудована, інтелігентна, цілеспрямована, гарна подруга, мудрий керівник, який понад усе дбає про свій колектив і студентів. Ці слова адресовані ще одній героїні нашого проекту «Фантастична жінка» – директору Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну – Ользі Мальченко.
Автор:  Ірина ФУРМАН

«НАВЧАТИ, МРІЯТИ, ТВОРИТИ, ДОСЯГАТИ»
Юність – відповідальна пора і від того, як вона минає, залежить майбутнє особистості, адже так важливо, аби вже змалечку пріоритетом стала не вулиця з її негативним впливом, а захоплення, яке спонукало б до розвитку інтелекту та свідомості. 
Саме зараз важливу роль відіграє позашкілля, зокрема гуртки технічної творчості, які в позаурочний час приносять дітям велику користь та задоволення.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЛЮДЯНІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ, ЛЮБОВ ДО СПРАВИ ТА ПРАЦЬОВИТІСТЬ
Вона надзвичайно талановита, розумна і цілеспрямована. Водночас винахідлива, дуже креативна та відповідальна у всьому, за що береться. Вмілий керівник, чуйна мама, віддана подруга і просто прекрасна людина, в якій органічно поєднується безліч різних по собі позитивних рис характеру. Це ще одна героїня нашого проекту «Фантастична жінка» – керівник SARGOI International Community у Кам’янці-Подільському Юлія Швидка.
Автор:  Ірина ФУРМАН

НІКОЛИ НЕ СТОЯТИ НА МІСЦІ
Компанійська, весела, життєрадісна, трудолюбива і впевнена у всьому, що робить і чого прагне в житті. Відверта і щира у спілкуванні як зі своїми працівниками, так і зі своїми дітьми. Терпіти не може брехні та підлабузництва. Така вона, ще одна героїня нашого проекту «Фантастична жінка» – директорка ТОВ «Агро-Слава 2017», кандидат сільськогосподарських наук Ярослава Бабій.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ДОПОМАГАТИ ТИМ, ДЛЯ КОГО ЦЕ ВАЖЛИВІШЕ
Це людина не просто з великим серцем і щирою душею. Вона давно чітко визначилася зі своєю життєвою позицією та вважає її найбільш правильним вибором у житті. Ця жінка впродовж майже шести останніх років стала для багатьох військових та їхніх рідних і близьких не лише на території Кам’янеччини, але й за її межами, подругою, мамою, сестрою, бойовим товаришем. Розмова сьогодні про ще одну фантастичну жінку з великої літери – волонтера, співзасновника БФ «Центр допомоги кам’янчанам, учасникам АТО» Тетяну Кошелеву.
Автор:  Ірина ФУРМАН

СТАВИТИСЯ ДО ЛЮДЕЙ ТАК, ЯК ТИ ХОЧЕШ, ЩОБ СТАВИЛИСЯ ДО ТЕБЕ!
Надзвичайно активна по життю, комунікабельна, щира, привітна, впевнена у всьому, за що береться, наполеглива і непосидюча. Її неможливо переконати в тому, в чому вона бодай на секунду сумнівається. Завжди впевнено рухається вперед і вважає, що з кожною хвилиною життя людина має розвиватися і не зупинятися на досягнутому. Прекрасний керівник на роботі, а вдома – ніжна, тендітна, любляча дружина та мама. Ці всі слова про ще одну героїню нашого проекту «Фантастична жінка» – приватного підприємця, директора ресторану «Фараон» Тетяну Маціон.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РОБИТИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ. ЛЮБИТИ ТЕ, ЩО РОБИШ
Вона ніколи не зупиняється на досягнутому, не боїться починати щось з самого початку, енергійна і запальна, активна і креативна, відповідальна у всьому, за що береться. Гарна, розумна, чутлива, ніжна мама й любляча донька. Ці слова адресовані ще одній героїні нашого проекту «Фантастична жінка» – сільському голові Жванецької об’єднаної територіальної громади Тетяні Криворучко.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ВЧИТИСЯ, ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ І БАГАТО ПРАЦЮВАТИ
Вона завжди тримає руку на пульсі, знаходиться в епіцентрі подій, поважає і цінує професіоналів своєї справи. При цьому вирізняється з-поміж інших своїм загостреним почуттям справедливості. Вона така є і пишається цим. Любляча мама, прекрасна дружина, надійний друг і просто чарівна жінка. Це ще одна героїня нашого проекту «Фантастична жінка» – директор ТзОВ «ТРК «Кам’янець-По­дільсь­кий», тележурналіст, ведуча передачі «Кам'янецькі новини» Інна Дорога.
Автор:  Ірина ФУРМАН


Статті 1 — 15 з 694
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

МИ СПРАВИМОСЯ, Я ВІРЮ В ЦЕ!
МИ СПРАВИМОСЯ, Я ВІРЮ В ЦЕ! Ніколи не вважала себе глобалісткою ні в чому, але події останніх кількох тижнів, які пов’язані з вірусною пневмонією, змусили мене визнати – я така. Не хочеться вкотре озвучувати ще кілька місяців тому таку незвичну назву для всіх як «коронавірус», яка звучить тепер зі всіх телевізійних передач, розсипається тисячами літер зі шпальт газет і журналів і викликає страх у мільйонів людей по всьому світу. Але саме вона змусила нас всіх замислитися заради чого ми на світі живемо, якими насправді є наші...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.