Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2018

ЗОЛОТИЙ ВІДБЛИСК ЗОЛОТОНОШІ

Шахи1-5 червня у м.Зо­ло­тоноша Черкаської області проходив 5-ий Всеукраїнський Меморіал І.Є.Болеславського з класичних шахів. Шахісти грали за швейцарською системою 9 партій. У турнірі «А» грали дорослі та ті, в кого рейтинг понад 1950 очок, а в турнірі «Б» брали участь 45 шахістів 2003 р і молодші.

Кам’янець на турнірі «Б» представляла Даша Бондар, яка, набравши 5 очок із 9 можливих, посіла 16-те місце, а серед дівчат до 14-ти років Даша посіла 1-ше місце. Серед дівчат до 16 років кращою була Поліна Безсонна (Сміла, Черкаська обл.), до 12 років – Анюта Гречишина (с.Забрідки, Полтавська обл.), до 10 років – Анна Калашник (Черкаси), а до 8 років – Аліна Герасимчук (Житомирська обл.)

У турнірі «Б» 1-ше місце зайняв Федір Корнійчук (Житомир) з результатом 8,5 очок з 9 можливих, а 1-ше місце в турнірі «А» з результатом 7,5 очок з 9 можливих зайняв Ігор Жук (Умань, Черкаська обл.)

У кубку з блискавичних шахів переміг Станіслав Опришко (Черкаси), 2-ге місце посів Віктор Романчук (Черкаси), а 3-тє – Андрій Чопоров (Золотоноша, Черкаська обл.) Підготував Дашу Бондар до змагань Віктор Босак.


Теги: шахи, Всеукраїнський Меморіал І.Є.Болеславського

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.