Перейти на мобільну версію сайту


22.04.2016

ЗМІНА ПОДІЛЬСЬКИМ РЕКОРДСМЕНАМ

14-15 квітня в Кам’янці пройшов Відкритий чемпіонат області з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів – Фаїни Мельник, яка народилася в с.Бакота, та Анатолія Бондарчука, який народився на Старокостянтинівщині й закінчив К-ППІ.

У змаганні юнаків та дівчат найкращі результати показали Дарія Лісова, яка перемогла в змаганнях із диску, списа та ядра. Серед юнаків Владислав Казимірко переміг у штовханні ядра й був 2-им у метанні списа. Богдан Фетісов був кращим у метанні диска та 2-им у штовханні ядра.

Успішно метали кам’янецькі кадети диск. Зокрема, Артем Галетюк переміг у цій дисципліні, Анастасія Антонюк стала другою, а Юлія Рубановська - третьою.

У змаганні юніорів серед кам’янчан перемогли Гулай Людмила та Райтаровський Костянтин, у метанні диска та штовханні ядра. Другим тут був Андрій Сабов. Олександр Стефанюк переміг у метанні списа.
У змаганні дорослих кам’янчани Олександр Пінтак та Анастасія Микитюк перемогли в метанні списа, Загоруйко Валентина та Максим Богач - у метанні диска (другий - у штовханні ядра), а Юлія Чесановська - в метанні молота. Другі місця посіли Анатолій Андрейцев та Кристина Кухар - у метанні списа та Яна Ремарович - у метанні диска.

Теги: легка атлетика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.