Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2019

ЗМАГАННЯ ВДАЛИСЯ

АвтозвукУ неділю 22 вересня в Кам’янці на території ТЦ «Епіцентр» пройшов фінал авто-звукового змагання «Monster Sound Fest 2019». У ньому взяла участь значна кількість автолюбителів, які оснащують свої автомашини різноманітним авто-звуковим обладнанням.

Попри домінування учасників із близьких до нас областей, були й учасники із Нової Каховки та інших областей. Звичайно, взяли участь у фестивалі й кам’янчани. Дехто виборов нагороди.

Зокрема, Сергій Березовський переміг у додатковому класі в звуковому тиску до 2 кВт, а також став 3-ім у додатковому класі на гучність фронтів. Михайло Онуфрейко став 2-им у класі гучності фронтів до 3-ох динаміків у дверях та посів 3-тє місце у звуковому тиску до 2 кВт. Дмитро Колісник посів 2-ге місце у класі SQL гучності фронтів до 150 дюймів, а також 3-тє місце у SPL звуковий тиск до 500 Вт. Денис Білик став 3-ім у бонусному класі тили SQL.

Артур Свідерський був дискваліфікований за перебір потужності. Також він зазначив, що протягом цього змагання кам’янчани спалили найбільшу кількість динаміків – 13 штук.


Теги: фінал змагання «Monster Sound Fest 2019»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.