07.06.2019

ЗЛИВА ЗУПИНЯЄ МАТЧ

Футбол місто30 травня було зіграно матч 6-туру чемпіонату міста (ЧМ) з футболу «Буревісник» – «Фортеця-АТО». Два інші матчі цього туру перенесено.

На 16-хвилині гравець «Буревісника» Андрій Петров пасом за спини захисникам розрізав оборону армійців. Його партнер Віталій Косовський вийшов один на один з воротарем і відкрив рахунок. Потім, після подачі Вадима Глуховатого, Денис Кошелєв забив другий м’яч – 2:0. На 31-хвилині після подачі Олександра Бондаренка Ростислав Гафич забив під перекладину третій гол. Переможну крапку в матчі поставив В. Косовський – 4:0 – перемога «Буре­всіника».

Матчем двох команди К-ПНУ – «Фортеці» та «Буревісника» розпочався 7-тур. Рахунок відкрив «Буревісник». Це зробив Віталій Косовський (24). Вдруге їх вивів вперед Олександр Бондаренко, якого вивели на побачення з Футбол місто-творотарем (76). У «Фортеці» два практично однакові голи, коли м’яч, відскакуючи від перекладини, а потім від воротаря влітав ворота, забили Влад Тимощук (60) та Роман Кузів (83). Попри те декілька разів воротар «Буревісника» Микола Сергєєв виручив свою команду. Тож, нічия – 2:2.

Гра «Автостріту» проти «Довжка» мала цікавий початок. Автовики зусиллями Вадима та Олега Барицьких, а також Олега Зубика забили 3 м’ячі й вигравали – 3:0. Але дощ, який перейшов у величезну зливу, зупинив матч у районі 20-22 хвилини. Команди сподіваються його дограти пізніше.