Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2013

ЗІ СТРИБКАМИ ПО ЖИТТЮ

У 21 рік він став заслуженим майстром спорту України. За його плечима - безліч перемог у чемпіонатах різного рівня. Знайомтеся, гімнаст Віктор Кифоренко.
Віктор Петрович народився 2 жовтня 1988 року в місті Умань, Черкаської області. У 2005 р. завершив навчання у Вінницькому спортивному ліцеї-інтернаті. Зараз навчається в магістратурі К-НПУ ім.І.Огієнка на факультеті фізичної культури.
Коли Віктору було 10 років, він почав займатися стрибками на батуті (стрибки на Чемпіон Світу-Віктор Кифоренко.jpgакробатичній доріжці). Першим тренером хлопчика був заслужений тренер України Володимир Пейхель.
Після чотирьох років тренувань Віктор виконав норматив майстра спорту України. У 2004 році на чемпіонаті Європи серед юніорів з стрибків на акробатичній доріжці, що проходив у м.Софія (Болгарія), він виборов бронзу. Увесь наступний рік Віктор Кифоренко був постійним призером різних чемпіонатів і кубків зі стрибків на акробатичній доріжці, що проходили в Україні.
На Міжнародному турнірі, який відбувся у Білорусі 22-25 грудня 2005 р., він виборює перше місце. І з 2006 року стає членом збірної України серед дорослих з гімнастики.
У 2009 р. на фінальному Кубку світу Віктор Кифоренко виборов ІІІ місце і виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу та заслуженого майстра спорту України. Два роки тому він став чемпіоном Європи та абсолютним чемпіоном світу.
Стрибки на батуті стали для Віктора Кифоренка візитівкою, своєрідним сенсом життя.
«Не перемагає лише той, хто нічого не робить», - переконаний спортсмен.

Теги: стрибки на батуті, Віктор Кифоренко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.