Перейти на мобільну версію сайту


27.04.2018

ЗДОБУТКИХ ЮНИХ СКЕЛЕЛАЗІВ

Скелелазіння14 квітня в Кам’янці-Подільсь­кому відбулися змагання Відкритого юнацького чемпіонату Хмельницької області зі скелелазіння. Це одночасно були як перші змагання на новому скеледромі ПНВО, так і перші в Кам’янці зі складності на штучному рельєфі. Всього змагалися 58 юних спортсменів з Кам’янця, Нетішина, Чернівців, Львова, Житомира, Сєвєродонецька.

Переможцями стали:
У групі 2011 р.н. і молодших: І місце – Ліза Лясковська (Кам’янець), Владислава Огінок та Ярослав Гочак (Львів); ІІ – Софія Сороцька (Чернівці); ІІІ – Давид Стремедловський (Кам’янець).

У групі 2009-2010 р.н.: І – Катя Ніколаєва та Артем Сіваш (Кам’янець); ІІ – Софія Чесноковська та Іван Гринчак (Кам’янець); ІІІ – Марія Школьняк, Олексій Гаврилов (Кам’янець), Артур Максимчук (Нетішин).

У групі 2007-2008 р.н.: І – Каріна Засоба (Львів) та Вікторія Ніколаєв (Кам’янець); ІІ – Марія Тонка (Нетішин, «Пульсар») і Марк Войчук (Кам’янець, ПНВО); ІІІ – Марія Сіваш, Юрій Бойко (Кам’янець) і Роман Кулай (Нетішин).

У групі 2005-2006 р.н.: І – Вероніка Кузьменко (Житомир) і Ярослав Горайський (Нетішин); ІІ – Настя Найдук (Кам’янець) і Михайло Приймак (Нетішин).

У групі 2003-2004 р.н.: І – Анастасія Тарновецька (Чернівці) і Ярослав Кондратюк (Нетішин); ІІ – Аліна Ігнатеску (Нетішин) і Олексій Маліновський (Кам’янець); ІІІ – Софія Грабчук (Нетішин) і Олександр Пушкар (Кам’янець).

у групі 2001-2002 р.н.: І – Нікіта Аврамов (Сєвєродонецьк, КДЮСШ-1) і Єлізавета Поцулко (Кам’янець, ПНВО); ІІ – Михайло Кратюк (Нетішин, «Пульсар»); ІІІ – Даніїл Кадрилєєв (Нетішин, «Пульсар»).

Серед юніорів 1999-2000 р.н.: І – Роман Савка (Сєвєродонецьк, КДЮСШ-1); ІІ – Максим Квапиш (Кам’янець).

У командному заліку перемогу завоювало Кам’янець-Подільське ПНВО, срібло виборола команда СК «Пульсар» з Нетішина, а бронзу – «Квіти Погулянки» зі Львова.

Подарунки надали наші постійні спонсори: готелі «Тарас Бульба» та БК «Гермес-С». Велику частину організаційної роботи виконали працівники міського ПНВО і бригада суддів та підготовників під керівництвом Віктора Білого.

Вже менш як через два місяці Кам’янець прийматиме юнацький чемпіонат України зі скелелазіння.


Теги: чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.