02.03.2018

ЗДОБУТКИ-БЛИЗНЮКИ

Тхеквондо23 лютого в Києві пройшов розіграш «Кубка школи спорту» з олімпійського тхеквондо ВТ, в якому серед 750 учасників змагалися 14 вихованців ДЮСШ СК «Чайка». Кам’янчани вибороли 7 медалей.

Серед кадетів Давид Нестеров виграв «срібло», а Ганна Марценюк – «бронзу». Серед юніорів Олег Маматов та Ганна Ковальчук стали переможцями турніру. Вони поїдуть на юніорський чемпіонат світу в Тунісі (відбірковий до юнацької олімпіади), а Валерія Терехова та Артем Жуковський посіли 2-ге місце. Серед юнаків Даниїл Майданюк посів 2-ге місце.

24 лютого, теж у Києві, пройшов фінал української гімназіади (школярі 2001-2003 р.н.) з тхеквондо – відбірковий до всесвітньої гімназіади в Марокко (Маракеш). І тут також Олег Маматов та Ганна Ковальчук вибороли золото. Срібну медаль здобула Валерія Тимчук.

Готували наших спортсменів тренери Сергій Чайка (старший) та молодший, Віктор Фельвашніков, Дмитро Гринчук, Родіон Плугатаренко та Ганна Никітник.

Теги: розіграш «Кубка школи спорту» з олімпійського тхеквондо ВТФ