12.07.2019

ЗАВЕРШИЛИ 1-КОЛО

Футбол ветераниУ суботу 6 липня пройшли матчі 8-туру чемпіонату області з футболу серед ветеранських команд 40+. Кам’янецька ветеранська «Фортеця» грала в Новій Ушиці проти тамтешнього «Агробізнесу».

«Агробізнесмени» завдяки фінансовій підтримці мають непоганий склад, у якому задіяні не лише місцеві футболісти. На противагу їм, наші обходяться лише своїми силами. Гра краще виходила в команди Нової Ушиці, яка в 1-таймі зуміла забити 1 м’яч та 3 м’ячі після перерви. У наших в 2-таймі гравець «Фортеці» Руслан Хамелюк відіграв один м’яч.

Футбол ветерани-тТож, виїзна поразка ветеранської «Фортеці» – 4:1. Цей матч став останнім поєдинком нашої команди у 1-колі, яка в 9-турі через непарну кількість команд відпочиватиме.