Перейти на мобільну версію сайту


09.10.2015

ЗАРАДИ ТРЕНЕРА - В КАМ’ЯНЕЦЬ

27 серпня у м.Чернівці відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю (1609 м).
За команду Хмельницької області виступали вихованці заслуженого тренера України Василя Ліщука.легка атлетика

Чемпіонкою України серед юніорів стала Тетяна Палінкаш.
Максим Якимчук серед молоді посів друге місце, а Віталій Капітанець став четвертим. У загальнокомандному заліку легкоатлети Хмельниччини посіли ІІ місце.

Тренер Василь Ліщук вдячний за допомогу та підтримку директору індустріального коледжу Михайлові Недошитко та керівникові фізичного виховання коледжу Сергію Покотильському.

Про враження від чемпіонату «КлюЧу» розповіла чемпіонка України, студентка індустріального коледжу Тетяна Палінкаш. Тетяна родом із Закарпатської області, з дитинства займається легкою атлетикою.
У сім’ї, де п’ятеро дітей, вона єдина на професійному рівні займається спортом.

- Моя мама в минулому також спортсменка, і я вирішила життя пов’язати зі спортом, - розповідає Тетяна. Вдома займалася стрибками у довжину, тренував мене Віктор Михайлович. Зголом потрапила на навчання у Львівське державне училище фізичної культури. Уже там почала займатися бігом на дистанції 200 та 400 метрів. І тоді Віктор Михайлович порадив мені потренуватися в Василя Ліщука.

Із Закарпаття я переїхала до Кам’янця-Подільського, аби тренуватися саме у Василя Ліщука.
У перервах між здобуттям професії ювеліра, Тетяна Палінкаш займається бігом - для неї оптимальні дистанції 800 та 1500 метрів. Дівчина не покидає мрію професійно займатися легкою атлетикою.

- Якщо здам ЗНО, вступлю в Кам’янець-Подільський державний університет на факультет фізичного виховання, - додає Тетяна. - Звичайно, хочеться бути першою в Україні, завоювати Європу та потрапити на світові змагання. Мій кумир - це моя мама, Василина Михайлівна, хочу щоб вона мною пишалася.

Теги: легка атлетика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.