Перейти на мобільну версію сайту


02.06.2017

«ЗАМОК», ЯКОМУ ЛИШЕ 20 РОКІВ

візиткаУ с.Панівці, де Смотрич тонкою смужкою тече до Дністра, історичний замок, споруджений нашими предками, мабуть, надихнув сучасників на славу спортивну. 20 років тому з’явилась у селі футбольна команда. Тож, назва, вибрана хлопцями, певне нікого не здивувала – «Замок».

27 травня 1997 р. «Замок» зіграв свою першу офіційну гру в чемпіонаті району. І нехай перший млинець виявився глевким – виїзна поразка в Калачківцях, але, як відомо, за поразкою йде перемога. Ініціаторами створення команди були брати Володимир та Олег Бойчуки. Допомагав команді її фанат Сергій Соловодов.

Першими кольорами гравців були біло-чорні, але більш традиційними стали червоні. «Замок» узяв участь у всіх чемпіонатах району, крім ЧР-2011. В його активі – бронза ЧР-2000 року. Та найбільшим досягненням «Замку» нині є здобуття Кубка району-2008. Тоді панівчани переграли у фіналі кульчиєвецький «Олімп» - 4:1.

Гравець «Замку» Олег Бойчук був серед кращих гравців ЧР. Найбільша перемога у Районній Вищій лізі – 14:1 2005 року в матчі з Кадиївцями. Як кажуть, гравці команди: «Ми намагаємося не сваритися з суперником, а на образи найкращою відповіддю вважаємо гол, забитий у його ворота».

Найбільш поважним успіхам «Замок» зобов’язаний своїм найактивнішим гравцям, таким як Володимир Герук, Олег Бойчук, Валентин Патлатий, Григорій та Олександр Ключуки та багато інших, без кого неможливо уявити 20-річну історію.

Зараз «замковики» прагнуть відкрити «друге дихання» для своєї команди й якомога краще виступити в ЧР-2017.

20-ту річницю команди відзначили грою старшої та молодшої частини команд між собою. Із рахунком 4:3 переміг досвід.

ФОТО
в.р.: Сергій Герук, Олександр Головатюк, Сергій Соловодов, Олег Бойчук, Валентин Патлатий, Руслан Гожий, Руслан Гой, Олександр Лабанський, Володимир Дідур, Василь Коваль, Максим Яблонський, Андрій Матвєєв.
н.р.: Андрій Горашов, Максим Колесник, Андрій Патлатий, Дмитро Дідур, Сергій Бойчук, Дмитро Буляк, Сергій Лабанський, Михайло Яблонський, Сергій Худи, Сергій Дудченко.

Теги: візитка, команда «Замок», 20-річчя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.