Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

ЗАБЕРУТЬ З ГЕНДЕЛИКІВ ДО ШКОЛИ

Про те, що гармонійний фізичний розвиток людини - це запорука здоров’я, нині вже нікому не потрібно говорити. Усі розуміють, що фізкультурою займатися потрібно, але, якщо заняття спортом було колись модним, то нині модно сидіти за комп’ютером. Людина, яка мало рухається і багато їсть, пришвидшує свою смерть. Аби забрати дітей від комп’юторів, з генделиків і вулиці, їм потрібно дати щось на заміну. Тому було вирішено розширити можливості занять у різних спортивних секціях. Для цього варто відреставрувати приміщення ДЮСШ №2.
Нині в стотисячному місті діє лише дві спортивні школи, в яких займається 1700 дітей з 16 видів спорту. Зокрема, в ДЮСШ №2 культивують 7 видів спорту, що, відповідно, складають 54 групи: футбол – 11, теніс – 7, дзюдо – 9, вільна боротьба – 7, самбо – 6, тхеквондо – 8, бокс – 6. З майже 600 вихованців секції відвідують шестеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 дітей з малозабезпечених сімей, 15 дітей з багатодітних родин. Але потужність закладу нині потребує збільшення, тим паче, що тих, хто бажає займатися спортом, набагато більше, аніж зараз. Та й розташування школи в центрі міста досить привабливе для молоді. Крім того, навколо ДЮСШ №2 знаходиться багато молодіжних гуртожитків. Отже, вже сьогодні Копия Cam_5.jpgпотрібно покращувати матеріально-технічну базу цього закладу. Про це вже є домовленість на різних рівнях влади. Питання про реконструкцію школи незабаром має бути винесене на розгляд сесії міськради.
- За рахунок реконструкції ДЮСШ №2 з її подальшою добудовою планується збільшити загальну площу об’єкта із 1165 кв.м до 3328 кв.м, - розповідає начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, розробки грантових програм та залучення інвестицій  
Олександр Крижанівський. - Крім того, проектом передбачено збудувати спортзал для гри в волейбол, баскетбол, міні-футол, а також зал для боротьби. Планується облаштувати трибуни для глядачів, роздягальні, душові для спортсменів. Окрім того, придбати тренажерне обладнання, в тому числі й фізіотерапевтичного характеру. Це дозволить здійснювати посттравматичну реабілітацію опорно-рухового апарату. Тренажерний зал спортивного комплексу матиме змогу відвідувати молодь міста, адже існуючі спортивні комплекси, хоч і мають якісні тренажерні зали, та є комерційними. Вартість послуг у таких становить близько 250 грн на місяць. Ця ціна, на жаль, не є доступною для більшості молоді Кам’янця.
- Окрім того, тут може бути готель на 30-40 місць, - додає голова міської федерації боксу «Ринг» Валерій Слободян. - Це досить важливий фактор, адже наше місто зможе відвідати велика кількість спортсменів. Разом з цим ми зможемо проводити престижні змагання різних рівнів. Не виняток, що поруч може розміститися магазин спорттоварів. На все це планується залучати кошти з обласного та державного бюджетів.

Теги: ДЮСШ №2

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.