Перейти на мобільну версію сайту


20.01.2017

ЗА ТУРНІРОМ – ТУРНІР

ШахиЧемпіонат міста (класичні шахи)
Минулого тижня звершилося 2-коло додаткового фінального турніру шахового чемпіонату міста. Троє учасники, які набрали найбільшу кількість очок – Віктор Стороженко, Валентин Скоробогатов та Віктор Босак, мали виявити чемпіона та двох призерів чемпіонату. Якщо в 1-колі Стороженко обіграв обох суперників, а Скоробогатов переміг Босака, то в 2-колі дві перемоги отримав Скоробогатов, а Стороженко переграв Босака.
Таким чином, Віктор Босак посів 3-тє місце у чемпіонаті міста-2016, а Стороженко та Скоробогатов набрали по 3 очки і їм належить зіграти між собою ще 2 партії. Першу з них вони вже провели. Тут перемогу святкував Віктор Стороженко. 

Чемпіонат міста (швидкі шахи)
14 січня в Кам’янці, в ШШК «Гросмейстер», пройшов чемпіонат міста зі швидких шахів (одному шахісту давалося 15 хвилин на партію). 
У змаганні взяло участь 11 учасників, кожен з яких грав по 7 партій за швейцарською системою. Тут перемогу святкував Анатолій Димчук, який набрав 6,5 очок, на другому місці – Віктор Лічкевич (6 очок), на третьому – Віктор Стороженко (5,5 очок).

Різдвяний турнір (Чернівці)
Троє кам’янецьких шахістів взяли участь у Різдвяному шаховому турнірі, що пройшов 15 січня в Чернівцях. У змаганні взяло участь багато кандидатів у майстри спорту, які були розділені на 2 групи, де шахісти грали між собою за швейцарською системою.
Віктор Стороженко у своїй групі набрав 5,5 очок з 8-ми і посів 1-ше місце, а 9-річний Олександр Довгалюк – 5-те. Він став кращим серед дітей. В іншій групі грав голова кам’янецької міської федерації шахів Ігор Шевага.
Таким чином, у фінальному матчі Віктор Стороженко зустрівся з переможцем протилежної групи – Миколою Євстафієвичем. Тут золото здобув чернівчанин, який став переможцем турніру. Віктор Стороженко – другий.

Теги: шахові турніри

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.