Перейти на мобільну версію сайту


04.12.2015

ЗА СТАРТАМИ – СТАРТ

Чемпіонат світу

9-15 листопада в Люксембурзі (м.Хамм) пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу.
Жіноча збірна України (тренер Вадим Воронецький) виборола 2-ге місце. Водночас, чоловіча збірна стала командним чемпіоном світу-2015.

На жаль, через травму не змогла виступити на цьому чемпіонаті кам’янчанка, 5-разова чемпіонка світу Олена ПауерліфтингКозлова. Віце-чемпіонство нашої жіночої збірної Вадим Воронецький вважає відмінним результатом, адже довелося повезти двох дебютанток світової першості. Якщо Наталя Пізняк стала 8-ою, то Євгенія Тішакова, що виступала у тій же в/к, що й Олена Козлова (84 кг), виборола для України бронзу.


Кубок України та чемпіонат України серед ВНЗ

Одразу після чемпіонату світу в Коломиї пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед ДЮСШ (системи МОН), де троє кам’янчан стали чемпіонами України. Про це ми повідомляли в попередньому номері «Ключа».

Але й на цьому пауерліфтерські змагання не закінчилися, як і результативні виступи кам’янчан. У Коломиї, але вже на чемпіонаті України серед студентів, Ілона Гермаківська, піднявши у сумі 315 кг, виборола золото у в/к +84 кг (115+60+140). Єва Мак (в/к - 72 кг) посіла 2-е місце із результатом 292 кг у сумі (110+60+122). Також виборола національне срібло Валентина Загоруйко (в/к - 84 кг), піднявши у сумі 285 кг (100+60+125).

Крім того, Сергій Боднар виконав норматив майстра спорту (піднявши 310+190+295 кг), тобто 795 кг у сумі й посів 7-е місце. На жаль, травмувався і залишив поміст Анатолій Андрейцев, після того, як підняв у присіданні штангу вагою 220 кг. Наші пауерліфтери представляють К-ПНУ.

Готували спортсменів тренери Вадим Воронецький та Тетяни Мельник (Ахмамєтєва).

Теги: пауерліфтинг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.