Перейти на мобільну версію сайту


01.03.2019

ЗА ПЕРШОЮ – ВИЩА

м-Футбол районУ п’ятницю 22 лютого стартував чемпіонат району з футзалу в Районній Вищій лізі. За три дні вікенду було зіграно три тури, які принесли такі результати:
1-тур

«Автостріт» В.Слобода – «Колос» Сл.-Кульчиєв. – 5:1.
«Довжок» – «Атланта» Гаврилівці – 7:4.
«Октава» Сл.-Рихт. – «Лідер» Гумен. ОТГ – не зіграно.
«Фортуна» Козак – «Цементник» Сл.-Гумен. – 4:3.
2-тур
«Колос» Сл.-Кульч. – «Лідер» Гуменецька ОТГ – 4:2.
«Довжок» – «Цементник» – 5:3.
«Октава» Сл.-Рихтівська – «Фортуна» – 9:5.
«Автостріт» – «Атланта» Гаврилівці – 3:3.
3-тур
«Лідер» Гуменецька ОТГ – «Автостріт» – 3:6.
«Атланта» Гаврил. – «Цементник» Сл.Гумен. – 3:2.
«Колос» Сл.-Кульчиєвецька – «Фортуна» – 3:4.
«Довжок» – «Октава» – 1:10.

Уже в 1-турі один із фаворитів – «Атланта» Гаврилівці, щоправда в не найкращому своєму складі, поступився «Довжкові» – 4:7. Підтягнувши резерви, «атланти» зіграли в нічию з іншим фаворитом – велико-слобідським «Автострітом» – 3:3, а потім обіграли 3:2 «Цементник».

Початок поєдинку «Автостріт» – «Атланта» був за автовиками. Спочатку Іван Козак, а потім Олег Барицький використали помилки захисту «атлантів». Потім команди обмінялися голами – Володимир Мельніков, Артем Іщук – 3:1. Але «атланти» Максим Горішний, а потім знову В. Мельніков встановлюють остаточний результат – нічия 3:3.

м-Футбол район-тЦікавим вийшов матч «Довжка» із «Цементником». Тут перемогли футболісти «Довжка» – 5:3. У 3-турі свій перший матч зіграла «Октава» Слобідка-Рихтівська. Якщо близько 60% часу «Довжок» відчайдушно чинив їй опір, тримаючи інтригу та рахунок 1:1, 1:2, то потім бойовий склад «Октави» Ярослав Гаращук, Юрій Карбовський, Андрій Беженар, Артем Сосніцький та інші довели перевагу «Октави» до 10:1. У середу «Октава» виграла у «Фортуни» 9:5.

У важкій боротьбі «Фортуна» здолала слобідко-кульчиєвецький «Колос» – 4:3 (Володимир Мозолюк, Артур Савченко, Вадим Гресько-2).

Матч «Октави» проти «Лідера» не зіграно. «Октава» заздалегідь просила перенести його на годину пізніше. Щоправда, інші команди не просили про перенесення ігор. Та ж сама «Атланта» зіграла проти «Довжка» без декількох своїх гравців. Яке рішення буде прийнято з цього приводу не відомо. І не відомо хто його буде приймати – рада команд чи хтось інший.

Наступні 4-6-тури заплановані на 1-3 березня.

Теги: футзал (міні-футбол), Чемпіонат району, РВЛ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.