Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

З НОВИМ ГОЛОВОЮ ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ

Футбол СлабуновМи вже повідомляли, що 20 січня голова міської федерації футболу (ФФ) Борис Чорний подав у відставку. Тому в середу 1 лютого пройшла позачергова конференція ФФ міста. Вона не стала звітною, оскільки не було звіту попереднього голови. Також вирішено було, щоб голову ФФ обрала конференція, як вищий керівний орган ФФ. 

ФФ нещодавно змінила свій статут та поповнилася новими членами. Конференція проголосувала за надання повноважень делегатів конференції ще чотирьом присутнім.

Якщо кандидат на посаду голови ФФ Віталій Авінов вказував на необхідності розвитку міського футболу по 8 напрямках його складових, то Євген Слабунов акцентував на вирішенні, в першу чергу, питання з міні-полями в місті, а також заявив, що в основу своєї діяльності покладе ті ж речі, які містилися в програмі Авінова.

За результатами голосування тренера К-ПНУ Віталія Авінова підтримали 9 делегатів, а капітана команди ветеранів міста, підприємця Євгена Слабунова – 16. Конференція обрала контрольно-ревізійну комісію у складі: Валерій Богуцький (голова), Володимир Пташник та Валерій Успенський. До складу правління ФФ міста має ввійти 17 осіб.

Вітаємо новообраного голову міської ФФ Євгена Слабунова з 55-річчям. Бажаємо щастя, успіхів, здоров’я, хороших результатів у роботі та нових перемог!

Теги: ФФ Камянця-Подільського, Євген Слабунов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.