21.09.2012

З МОЛОДОВИ - З ПЕРЕМОГОЮ

14-15 вересня в м.Кишенів (Молдова) відбувся перший міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Молдова Опен 2012». У цих змаганнях брали участь тхеквондисти з шести країн: Молдови, Румунії, Росії, Білорусі, Греції та УкСергій Чайкараїни.
Кам’янецькі спортсмени у складі національної збірної України на цих змаганнях у категорії кадети посіли такі місця: І місце - Влада Нарольська, ІІ місце -Данило Солодкий, ІІІ - Катерина Левицька, V - Нікіта Михайлов. До змагань спортсменів готували Сергій Чайка та Дмитро Гринчук.

МАЄМО КИМ ПИШАТИСЯ
14-16 вересня в м.Хмельницький проходив командний чемпіонат України з тхеквондо ВТФ.
Збірна Хмельницької області посіла перше загальнокомандне місця як серед чоловіків, так і серед жінок. Кам’янчани, що виступали в складі збірної, посіли такі місця:
Сергій Чайка, як в особистому, так і в командному заліку виборов дві золоті нагороди. Чемпіонкою змагань у ваговій категорії до 62 кг стала Анна Горгулько.
Іванна Зелінська в особистому заліку виборола бронзу, а в командному - золото.
Віта Кривіцька посіла трете місце. Максим Мізяківський, Олександр Бабич, Артем Сосула та Павло Ляшко посіли почесне п’яте місце. Тренує спортсменів Сергій Чайка.
Майже всі спортсмени є вихованцями факультету фізвиховання Кам`янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка.
Президент Кам’янець-Полдільської федерації тхеквондо ВТФ та хапкідо Сергій Чайка дякує спортсменам та тренерам за гарний виступ і підготовку.