12.07.2019

З ЧЕМПІОНАТУ – НА КУБОК

Футбол район-т1Чемпіонат району
6-10 липня пройшли матчі завершального 6-туру групового етапу чемпіонату району (ЧР) з футболу. Вони принесли такі результати:

Група А
«Замок» Панівці – «Дністер» Стара Ушиця – 2:0.
«Колос» Сл.-Кульч. – «Нива» Калиня – 5:5.
«Нива» Калиня – «Дністер» Ст. Ушиця – 5:1 (1-тур).

Футбол район-т2Група Б
«Авто-стріт» В. Слобідка – «Граніт» Думанів – 3:0 техн.
«Вітагро» Залісся-1 – «Колос» Оринин – 3:0 техн.
«Колос» Оринин – «Граніт» Думанів – 0:3 (5-тур).

Футбол районЯк бачимо, визначився й переможець групи А. Ним став панівецький «Замок», який вдома виграв у найближчого переслідувача – староушицького «Дністра» – 2:0. Перемога «Ниви» над «Дністром» Стара Ушиця цю боротьбу тільки загострила. За обопільною домовленістю матч проходив у Калині. Тепер переможець матчу «Дністер» – «Колос» Сл.-Кульчієвецька посяде 2-ге місце. Нічия влаштує «Дністер».

У групі Б боротьба завершена. Підсумкову картину демонструє турнірна таблиця (див. табл.).

Отже, два переможці груп – панівецький «Замок» та великослобідський «Авто-стріт» уже вийшли до фінального етапу ЧР у Районній Вищій лізі (РВЛ). До них приєднується «Вітагро» Залісся-1 – як краще 2-ге місце (12 очок). Команди, які посядуть треті місця у групах (у групі Б це «Граніт Думанів), а також гірше 2-ге місце восени зіграють у фінальному етапі Районної Першої ліги.

Кубок району
Як повідомив нам начальник відділу спорту і культури РДА Віктор Дорож, 7 команд, що грають у чемпіонаті району (ЧР) з футболу (крім «Ниви» Калині), виявили бажання взяти участь в розіграші Кубка району (КР). Крім них заявки подають ще 4 колективи – «Нібулон» Привороття, «Цементник» Сл.-Гуменецька, «Фортеця-АТО» та «Студениця» Нефедівці.

Тобто, із такою кількістю команд, 6 учасників повинні стартувати з неповної 1/8 фіналу. Від цієї стадії будуть звільнені ті команди, які в ЧР зайняли місця вищі від інших учасників КР. Поки що (на 11 липня) це приблизно ті, хто посів у групах 3-4 місця, хоча остаточна кількість команд-учасниць ще не визначена.