Перейти на мобільну версію сайту


17.02.2017

ЮВІЛЕЙНИЙ ЧЕМПІОНАТ

11 лютого в спортивній залі НВК №3 відбувся ювілейний, 10-ий чемпіонат міста з рукопашного бою та рукопашного бою з холодною зброєю, присвяченого вшануванню учасників бойових дій на території інших держав і воїнів АТО. У змаганнях взяли участь спортсмени федерації панкратіону і прикладних систем рукопашного бою. 

Уперше в Кам’янці в рамках цих змагань відбувся чемпіонат з повноконтактного ножового бою. Учасники змагань виступили в обох версіях. Переможцями та призерами стали Назар Кушнір, Олександр Кодуа, Дмитро Рудюк, Олександр Олійник, Микита Семенишин, Денис Кухар, Ілля Клівіцький, Артем Зелінський, Андрій Скринський, Ілля Губеліт, Владислав Гавриньов, Андрій Зюбрицький, Олександр Шалашов, Олександр Ковальчук, Микола Клімичев, Станіслав Сулятицький, Володимир Горпинюк, Володимир Онищук, Андрій Кушнір, Вадим Бобелюк, Юрій Кадинський, Андрій Шевчук, Дмитро Пантелей, Василь Шевчук, Андрій Романенко, Денис Зелінський, Дмитро Горний, Віталій Федорук, Максим Дудченко.

До змагань спортсменів готували Кондратов Ігор та Брюхна Сергій. Організатори змагань висловлюють подяку за допомогу народному депутату, управлінню освіти і науки, адміністрації НВК №3, батькам спортсменів.


Теги: рукопашний бій, чемпіонат міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.