2 тури було зіграно в першості Відкритої Хмельницької Преміум-ліги.

2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець – «Максимум» 3-2. «Лань»:
Образцов – Гонтар, Марчук, Заковоротний, Степанянц – Ільницький, Лискун.

У 2-Дивізіоні в переддень Новоріччя – 28 грудня у матчі 9-туру кам’янецька «Біжуча лань» зустрілася із ФК «Максимум».

Наші перші пропустили із пенальті, але Ілля Лискун на 20-хвилині зрівняв рахунок – 1-1. На 25-хвилині Артем Гонтар відпаснув з аута Даниїлу Марчуку і той сильним низовим ударом вразив дальній правий кут воріт «Максимума». На 40-хвилині Д. Марчук реалізував штрафний удар з метрів 7-и у також у дальній правий кут воріт – 3-1. «Максимум» лише відіграв 1 м’яч.

Футзал Преміум-тТож, перемога «Лані» – 3-2.

2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець –Пдільський – «Олімп» Деражня 4-5. «Лань»:
Образцов (Мартинович) – Гонтар, Марчук, Присяжний, Ткачук – Лискун, Степанянц.

У суботу 4 січня «Біжуча лань» в матчі 10-туру першості Преміум-ліги грала проти деражнянського «Олімпу». Наші провалили початок гри, пропустивши 3 м’ячі – 0-3. Потім А. Гонтар відіграв один м’яч, але наші пропустили 4-й гол – 1-4. «Лань» пішла вперед і Денис Присяжний скоротив відставання до 2-4, але деражнянці знову повернули собі перевагу у 3 м’ячі – 2-5.

На початку 2-тайму протягом 28-хвилини відзначився Назар Ткачук та завдяки авто-голу «Лань» скоротила відставання до 1 м’яча – 4-5. Наші влучали і в перекладину і в штанги, але зрівняти рахунок так і не змогли.

Тож поразка «Лані» – 4-5.

5-Дивізіон
«Авто-стріт» Кам’янець  – Подільський – «Студениця» 16-1. «Авто-стріт»:
Гончарук – Зубик, Буртовий, Лебедин, Успенський, Козак, Барицький Вд. Представник В. Успенський.

Футзал Преміум-т1У матчах Преміум-ліги в 5-Дивізіоні кам’янецький «Авто-стріт» спочатку грав проти «Студениці». Перевага кам’янчан була величезною. Ще у 1-таймі наші відвантажили у ворота «Студениці» 6 «сухих» м’ячів – 6-0.

Протягом 2-тайму «Авто-стріт» довів свою перевагу до 16-1. М’ячі в автовиків забивали – Олег Зубик – 2 (3 і 10 хв.), Вадим Барицький – 4 (5, 15, 30 і 38 хв.), Іван Козак – 4 (8, 25, 26 і 39 хв.), Буртовий – 1 (9 хв.), Артем Левандовський – 2 (24, 36 хв.), Олег Лебедин – 1 (31 хв.), Валерій Успенський – 2 (39, 40 хв.)

«Авто-стріт» Кам’янець – Подільський – ФК «Гвардійськ» 4-1

«Авто-стріт»: Гончарук – Левандовський, Гришак, Стасюк Вд., Козак – Лебедин, Іщук. Представник команди В. Успенський.

5 січня команди групи С 5-Дивізіону проводили матчі 7-туру. Кам’янецький «Авто-стріт» схрестив зброю із ФК «Гвардійськ». У 1-таймі наші створили немало гольових можливостей, але реалізували лише одну із них. Це зробив Олег Лебедин. Після перерви гра в «Авто-стріта» пішла легше. Спочатку Вадим Стасюк забив другий м’яч – 2-0. Потім голи Артема Левандовського та знову В. Стасюка створили комфортну для кам’янчан перевагу в рахунку – 4-0. «Гвардійці» спромоглися лише на 1 забитий м’яч.

Тож перемога «Авто-стріта» – 4-1.

Кубок Преміум-ліги ¼ фіналу
«Авто-стріт» Кам’янець – Подільський – «Ракета» 4-1. «Авто-стріт»: Мокрієнко (Пастух) – Муляр, Зубик, Сосніцький, Сторожук – Барицький Вд., Барицький Ол., Гришак, Сосновський – Лебедин, Козак, Іщук, Буртовий. Представник В.Успенський.

Продовжує приємно дивувати 2-а команда групи С 5-Дивізіону Відкритої Хмельницької Преміум-ліги – кам’янецький ФК «Авто-стріт». 29 грудня у чвертьфінальному матчі автовики зустрілися із хмельницькою «Ракетою», яка йде на 3-у місці у 2-Дивізіоні. Чи не вперше протягом сезону «Авто-стріт» зібрав такий представницький склад – два воротарі та 3 повноцінні четвірки.

На 23-хвилині кам’янчани сильним низовим ударом Володимира Муляра відкрили рахунок, а на 28-хвилині Артем Сосніцький забив другий м’яч – 2-0. На 32-хвилині В. Муляр сильним дальнім ударом втретє вразив ворота «Ракети», а на 34-хвилині Ростислав Гришак технічно пустив м’яч повз воротаря у правий від себе кут воріт – 4-0. Гол «ракетника» Криськова на 51-хвилині став єдиниим м’ячем його команди у цьому матчі.

Тож перемога «Авто-стріта» – 4-1 і він виходить до півфіналу Кубку Преміум-ліги. Тут автовики повинні зіграти із переможцем пари – «Хмельницькі делікатеси» – «Феміда». Перший матч переможця не виявив – 3-3.

Кубок ТМ «Мобіфренд»
У чвертьфіналі Кубку ТМ «Мобіфренд» «Біжуча лань» мала грати проти «ДБК». Двоє гравців «Лані» були дискваліфіковані, троє травмовані, ще один – відсутній.
Через такий стан справ команда не поїхала на гру і вибула з розіграшу Кубку ТМ «Мобіфренд».