Перейти на мобільну версію сайту


29.12.2016

ЯК РЕКОНСТРУЮВАТИ СТАДІОН?

Стадіон27 грудня в прес-центрі міської ради пройшло обговорення концепції капітального ремонту та реконструкції Центрального стадіону міста. Участь у зустрічі взяли представники громадськості, спортивних федерацій міста, депутати міської ради. 

Презентували нове бачення центрального стадіону ім.Тонкочеєва заступник міського голови Вадим Савчук та директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. При цьому попередньо було проведено робочі зустрічі з представниками спортивних організацій міста, вивчено досвід оновлення стадіонів в інших містах України та закордонних містах-партнерах.

Найбільше суперечок було щодо питання ліквідації, або збереження східної (дальньої від входу) трибуни. Зокрема, представники футбольної громадськості міста були проти її ліквідації. Водночас, більшість запропонованих владою варіантів передбачають її ліквідацію задля будівництва саме там нових спортивних полів – баскетбольного, гандбольно-футзального, бадмінтонного, а також тренажерного майданчика та роздягалень.

Присутні висловили думку, що найперше потрібно звернути увагу на реконструкцію футбольного поля та легкоатлетичних доріжок. Одна з пропозицій, яка надійшла від учасників обговорення, стосувалася проведення зустрічі з відповідними фахівцями щодо тих всеукраїнських та міжнародних стандартів, яким повинна відповідати центральна спортивна споруда міста. Як сказано в повідомленні виконкому, наразі триває робота над виготовленням проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт.


Теги: реконструкція стадіону

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.