07.02.2020

ВИЙШЛИ ДО ПЛЕЙ-ОФФ

Футзал Преміум1-2 лютого пройшли матчі чергових турів першості Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з футзалу, де виступають 2 кам’янецькі команди, а також розіграшу Кубку Преміум-ліги.

2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець – «Ракета» Хмельницький – 4-4. «Лань»: Марчук – Гонтар, Заяць, Ткачук, Тарасов, Лискун, Степанянц, Сахнюк. Представник і тренер Артем Гонтар.

Наші після удару Олександра Зайця відкрили рахунок, але «ракетники» його зрівняли. У 2-таймі обидві команди заграли із 5-им польовим. У наших ним, вже традиційно став Даниїл Марчук. Саме він і забив другий гол кам’янчан, але «Ракета» поновила рівновагу – 2-2. Навіть після того, як Валентин Сахнюк та Артем Гонтар створили для «Лані» перевагу у 2 м’ячі – 4-2, на 22-хвилині та за 20 секунд до завершення матчу ракетники забили голи, які дозволили їм врятувати матч – 4-4.

Футзал Преміум-тТепер, «Лань» набрала 23 очки й за тур до завершення регулярного чемпіонату гарантувала собі входження у вісімку кращих, тобто участь у плей-оффі 2-Дивізіону.

5-Дивізіон
«Авто-стріт» Кам’янець – «Фенікс-ДЮСШ-1» – 7-2. «Авто-стріт»:
Успенський – Зубик (капітан), Барицький Вд., Левандовський, Лебедин – Буртовий, Іщук. Представник Валерій Успенський, тренер Вадим Стасюк.

В суботу 1 лютого кам’янецький «Авто-стріт» (С 2) грав другий матч серії плей-офф 1/8 фіналу 5-Дивізіону проти хмельницького «Фенікса-ДЮСШ-1» (А 3). У першому наші перемогли 7-1 (див. «Ключ» №5, 31 січня 2020). Як сказали нам у команді, непросто пригадати, коли «Авто-стріт» грав таким послабленим складом.

Хмельничани відкрили рахунок, але наші відповіли трьома м’ячами – 3-1. Ще перед перервою «фенікси» скоротили відставання до 3-2. Натомість, у 2-таймі забивали лише кам’янчани. Чотири забиті м’ячі дозволили нашим приблизно за 3 хвилини до завершення матчу заграти із 5-им польовим гравцем, яким був капітан команди – Олег Зубик.

Тож, перемога 7-2 й «Авто-стріт» виходить до ¼ фіналу де зіграє проти переможця групи D – «Бронівки», яка у двох матчах переграла «Престиж-Авто» (В 4) – 3-2 та 4-1.

Кубок Преміум-ліги та ТМ «Мобіфренд»
У фінальному матчі Кубку Преміум-ліги «Хмельницькі делікатеси» зіграли з «Beerlog-ою» в нічию – 4-4, а по пенальті перемогли «Делікатеси» – 4-3.

У фіналі Кубку ТМ «Мобіфренд» ДБК та «Фахівець також зіграли в нічию – 3-3, а по пенальті переміг ДБК – 3-2.