Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2019

ВСУПЕРЕЧ ОБСТАВИНАМ

Футбол область-т«Епіцентр» Дунаївці – «Фортеця» Кам’янець – 4:1. «Епіцентр»: Броварський, Валєєв, Стрільчук, Цінчик Вд. (30. Папірович Вд.), Гринченко, Савчук, Зачиковський, Морозов, Абрамець, Карбовський (68. Пищаль), Івашко (83. Сметана). «Фортеця»: Образцов, Соловей, Савченко, Данчук, Сахнюк, Танас, Гонтар, Рудик, Лівандовський, Нікітюк (67. Попіль), Хамелюк Русл. Запасні: Авінов, Шуляк, Щербина, Паур, Заяць.

У суботу 22 червня матчами 6-туру розпочалося 2-коло чемпіонату області (ЧО) з футболу. Кам’янецька «Фортеця» нарешті виїхала на виїзний матч. Цього разу до лідера ЧО – ФК «Епіцентр» в Дунаївці. Міська влада так і не фінансує виїзди команди в ЧО. У цьому випадку плече «Фортеці» підставив Євген Слабунов.

Лідери ЧО не стали відкладати головне на потім і вже на 4-хвилині гравець дунаєвчан Руслан Івашко відкрив рахунок. Але на 12-хвилині кам’янчанин Владислав Рудик відновив рівновагу – 1:1. На останній хвилині 1-тайму Р. Івашко знову вивів «Епіцентр» вперед – 2:1.

На початку 2-тайму Денис Зачиковський збільшив перевагу дунаївчан до 3:1, а на 62-хвилині Вадим Папірович встановив остаточний результат матчу. Тож, 4:1 – перемога лідера чемпіонату.

Більше того, як сказав нам директор комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Спорт для всіх», начальник команди ФК «Епіцентр» Дунаївці Микола Кулик, ФК «Епіцентр» в кінці липня стартує в чемпіонаті України з футболу в Аматорській лізі України. 

Водночас, за невиїзд «Фортеці» 19 червня на гру проти Красилова, КДК ФФ області зарахував кам’янчанам технічну поразку – 3:0.

Як бачимо, до Дунаївців нам далеко. Мова не про географію.

6-тур
«Іскра» Теофіполь – ФК «Хмельницький» – 4:2.
«Случ» Красилів – «Случ» Старокостянтинів – 3:3.

Теги: футбол, Чемпіонат області

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.