Перейти на мобільну версію сайту


15.04.2016

ВШАНУВАЛИ ТРЕНЕРІВ

8–9 квітня пройшов ХІ Всеукраїнський турнір із легкої атлетики пам’яті Бориса Одинцова та В’ячеслава Шмирка. У змаганнях взяли участь 245 спортсменів з Чернівецької, Івано-Франківської, Вінницької та Хмельницької областей. Було встановлено 12 рекордів турніру. Команда Кам’янця завоювала 19 перших, 19 других та 13 третіх місць.

Вихованці тренера районної ДЮСШ Гуменецької сільської ради ОТГ Миколи Дубчака вибороли 12 призових місць. Чемпіонами у своїх вікових категоріях стали: Роман Дьомін, Дмитро Буковський (метання списа), Віталій Кліновський, Олександр Моргуш, Дмитро Розумяк (стрибки у висоту). Друге місце у стрибках у висоту посіла Тетяна Пукас. Бронзові нагороди у стрибках у висоту завоювали: Дмитро Буковський, Ілля Розумовський, Олег Пазюк, Елізавета Надточій, Владислав Веречанський, Петро Козак.   

Переможці та призери були нагороджені призами від НВК №9 та чемпіона України серед ветеранів Валентина Ліпіча. Організатори змагань дякують депутату міськради Андрію Мастикашу та ПП Олексію Пауру за надану допомогу.

Теги: легка атлетика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.