08.02.2019

ВПЕВНЕНО І БЕЗ СЕНСАЦІЙ

Баскетбол2-3 лютого пройшли матчі 9-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома «Львів-УАД». Команди йдуть на протилежних полюсах турнірної таблиці – кам’янчани виграли всі свої 16 матчів і лідирують, а львів’яни – на передостанньому місці. У Львові кам’янчани двічі перемогли – 66:108, 82:98.

Кам’янецькі матчі не стали сенсаціями. У суботу наші виграли 1-чверть – 24:15. У 2-чверті, навіть випускаючи на поле свою молодь, вони поглибили перевагу до 43:31. Хоча за 6:30 до завершення чверті наші вели 36:18, а потім дали змогу супернику скоротити відставання до 36:23, але згодом знову поновили свій очковий відрив (у 16 очок). У 3-чверті перевага «ДіДіБао» виросла до 65:41. Завершилася гра 25-очковою перевагою кам’янчан – 87:62. Якщо протягом матчу був фрагмент, коли наші дозволяли собі забагато «мазати» з-під щита, то через декілька хвилин вони все одно проводили вельми результативно, йдучи в очковий відрив.

Недільний поєдинок став продовженням суботнього. Зокрема, якщо львів’яни близько десятка секунд навіть вигравали 9:10, то наші негайно закинули 8 «сухих» очок і знову повернули собі непогану перевагу – 17:10, вигравши стартову чверть – 26:18. На велику перерву команди пішли за переваги «ДіДіБао» в 16 очок – 50:34.

У наступній чверті тенденції не змінилися. Попри все більше награвання кам’янчанами своєї молоді, наші її завершили з рахунком 77:50. Остаточний рахунок матчу – перемога «ДіДіБао» 95:79.

Баскетбол-тУ післяматчевому бліц-інтерв’ю граючий тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк сказав: «Завдання на два матчі проти «Львів-УАД» полягали у відпрацюванні зонного захисту та перевірці молодих гравців. У нас є проблеми з концентрацією. Виграючи 20-30 очок, ми розслабляємося, втрачаємо зосередженість. Тому будемо працювати над недоліками».

Свою останню пару матчів групового етапу «ДіДіБао» проведе 23-24 лютого в Ужгороді проти тамтешнього «Ужгород-УЖНУ». Наші, як і «Ужгород», вже вийшли до наступного етапу – чвертьфінальної групової стадії, де команди Української Першої ліги гратимуть у 4-ох групах по 4 команди.

«Рівне-ОСДЮШОР» – «Старлайф» Черн. – 78:69, 75:79.
«Калуш-ПНУ» – «Ужгород-УЖНУ» – 86:73, 88:90.