Перейти на мобільну версію сайту


28.05.2013

ВОЛОДАР 45 РЕКОРДІВ!

Україна здавна славилася золотими голосами, родючими чорноземами і чарівною мовою. Проте за останні десятиліття наша держава завоювала собі звання «Батьківщини спортивних талантів». Всі чудово знають наших футболістів Шевченка і Тимощука, неодноразово спостерігали за перемогами братів Кличко, «золотої рибки» Яни Клочкової, гімнасток - Ганни Безсонової та Лілії Підкопаєвої, олімпійської чемпіонки з вільної боротьби Ірини Мерлені та багатьох інших. Час познайомити вас, шановні читачі, ще з однією молодою зіркою на спортивному небосхилі – довганюк (1).jpgВадимом Довганюком.
Протягом останніх 11 років цей хлопець упевнено підкорює спортивні вершини, раз за разом перемагаючи у змаганнях із пауерліфтингу. Ще з свого першого турніру, що проводився в м.Преторія (Південна Африка) 8-12 вересня 2004 року, хлопець твердо вирішив не повертатися без перемог.
Попри молодий вік список перемог Вадима просто вражає! Він 7-разовий чемпіон світу, володар 45 рекордів, із них - 3 рекорди світу, 9 - Європи та 23 - України; абсолютний чемпіон світу серед юнаків; абсолютний володар Кубка світу серед юнаків; золотий призер серед юніорів з пауерліфтингу.
І це ще далеко не весь перелік перемог спортсмена.
Сходження спортивної зірки Вадима Довганюка відбувалося під пильним керівництвом висококваліфікованих тренерів – О. Антонова та Леоніда Гурмана (перший допомагав спортсмену у виборі спортивної секції). У свій час вони теж займалися силовими видами спорту, обидвоє носять горде звання «Заслужений тренер України з пауерліфтингу». Сам Вадим Довганюк відзначає, що заняття із тренерами проходять надзвичайно цікаво. Їхні поради завжди влучні й професійні, оскільки вони вміють слухати і прислухатися до думки спортсменів. Кожен із тренерів має свій особистий підхід. Також варто взяти до уваги й їхню вимогливість до своїх підопічних. Напевне, саме завдяки цьому Вадим досяг таких значних успіхів.
Незважаючи на високі титули та почесні звання, Вадиму є куди рости. Своїми головними суперниками хлопець вважає Костянтина Лебедко (Росія) та Анібала Коімбра (Люксембург). Кожного дня спортсмен виконує комплекс вправ, щоб підтримувати своє тіло в тонусі.
Сьогодні у Вадима Довганюка є головна ціль, до якої він буде невпинно йти – перемога на ІХ Всесвітніх іграх 2013 у Колумбії.
Тож давайте підтримаємо молодого спортсмена у його прагненнях і побажаємо йому удачі та терпіння!
Вікторія СИНИЦЯ, спеціально для «КлюЧа»

Теги: Вадим Довганюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.