01.06.2018

ВОЛОЧИСЬК БЕРЕ РЕВАНШ

Футбол ветерани26-27 травня пройшли матчі 4-туру чемпіонату області з футболу серед ветеранських команд 40+. Кам’янецька «Фортеця» приймала волочиський «Агробізнес», який наші обіграли минулого року. За них заявлені низка відомих в Україні футболістів. Проте в Кам’янець «Агробізнес» приїхав, маючи 3-ох гравців з Тернополя та 4-ох із Хмельницького і, звичайно своїх місцевих футболістів.

Наші виглядали дещо старшими від гостей, які провели дві атаки з ударами поряд зі штангою. Фортечники відповіли випадом Василя Смоляра та Василя Данча, але невдало. На 21-хвилині гості промчали лівим флангом, переадресували м’яч перед ворота «Фортеці», і Сергій Богородиченко відкрив рахунок. Через 13 хвилин він же вразив лівий від себе кут воріт «Фортеці» – 0:2.

Футбол ветерани-1У 2-таймі малюнок гри великих змін не зазнав, і Борис Муляр забив третій, а Михайло Забитівський – четвертий гол «Агробізнеса». Тож, перемога Волочиська – 0:4. Свій наступний матч наші повинні зіграти 3 червня в Новій Ушиці.

«Агробізнес» Н. Ушиця – «Конфермат» Хмельн. – 1:3.
«Темп» Шепетівка – «Случ» Старокос. – 2:2.
«Случ» Красилів – «Іскра» Теофіполь – 5:0.