Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2018

ВІТАЛІЙ АВІНОВ: «Я НЕ МАЮ ЧИМ ДОРІКНУТИ НАШІЙ МОЛОДІ»

Футбол АвіновНещодавно стартував новий чемпіонат області з футболу, в якому Кам’янець представляє команда «Фортеця». Якими проблемами живе команда – у нашій розмові з її тренером Віталієм Авіновим.

– Цьогорічний склад «Фортеці» схожий із минулорічним.

– Команда на 90% сформована зі студентів. Декілька кам’янецьких студентів на 3-4-курсах, а на 1-2-курсах немає жодного місцевого студента. В.Козак, О.Гасюк, Г.Соколов – із Тернопільської області, С.Паур – з Хотинського району, О.Нікітюк – з Красилівського району, А.Балакай – зі східної України, Г.Штокало – з Вінницької області та І.Стельмах – із Чемеровецького району. Міська ДЮСШ, на жаль, не дає місцевих вихованців. Натомість кам’янчани, які не студенти, пішли на заробітки в інші команди, де за гру їм платять близько 1,5 тис. грн плюс 1,5 тис. грн ще й зарплата. Гравець може отримати 6-8 тис. грн за місяць, а в нас 400 грн за місяць. У Славуту ми їхали – видали гравцям по 100 грн. Як ми можемо конкурувати з такими командами? 

– Так, контраст...

– Багато хто розповідає, як було би добре, якби всі місцеві гравці грали в нас. Мовляв, В.Мельниченко може дати й більше грошей. Але зрозумійте, поки що він, на жаль, єдиний, хто дає на команду кошти і дещо сприяє, щоби хоч трохи виділяло кошти місто. Студенти закінчили університет і їдуть додому. Тому не вистачає 4-5 гравців. Якби був ще один спонсор, можна би було посилити команду. Чи може хтось здатний зробити команду без грошей?

– Скільки було виділено на «Фортецю» минулого року?

– У межах 100 тис. грн.

– Дитячий клуб «Фортеця» діє по-іншому?

– Дитяча «Фортеця» – єдина команда, яка представляла наше місто в дитячій футзальній лізі України сезону 2017-2018 рр. Тут все впало на плечі батьків – оренда залу, форма, інвентар, виїзди та прийоми суперника. Виїзд у Житомир обійшовся в близько 3 тис. грн. Разом за сезон пішло близько 50 тис. грн. Це ми ще не вийшли у фінальну частину. Діти повинні грати у таких турнірах, без цього неможливо виховати футболіста.

– Повертаючись до дорослого футболу. За таких умов, мабуть, завдання ставити складно?

– Звичайно. Ми грали проти Красилова (нічия 1:1), за який грав Мандзюк, колишній гравець «Динамо» Київ, «Оболоні». І при цьому ніхто з наших гравців не відвернувся, не ухилився від жорсткої чоловічої боротьби і не забрав ноги. Це при тому, що їм десь стільки років, скільки Мандзюк у футбол грає. 


Теги: футбол, інтерв'ю, Віталій Авінов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.