13.09.2019

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. НА ВСІХ ШИРОТАХ

БоротьбаВільна боротьба
Наприкінці серпня в Молдові пройшли міжнародні дитячо-юнацькі змагання з вільної боротьби – 2-ий Міжнародний турнір на Кубок Примаря комуни Ларга, в яких серед борців з Молдови, Румунії, Словаччини та Чехії взяли участь юні кам’янецькі борці, вихованці ДЮСШ-2.

Як повідомив нам тренер наших борців Володимир Костинюк, Ілля Бойко у в/к 38 кг, Даниїл Бернашевський у в/к 34 кг та Дам’ян Костинюк у в/к 41 кг стали переможцями змагання. Вова Костинюк у в/к 22 кг виборов 3-те місце.

Гідно боролися Дмитро Греков, який посів 5-те місце, та Михайло Федорак у в/к 41 кг (6-те місце), який важив на 3 кг менше. Кам’янчани посіли 5-те командне місце серед 18 команд-учасниць.

Боротьба-1Пляжна боротьба
4 вересня в Хмельницькому пройшли обласні пляжні ігри серед школярів 2003-2004 р. н. з пляжної боротьби. Це відбіркові змагання до Всеукраїнських пляжних ігор, які повинні пройти 13-15 вересня в Затоці, Одеської області. У них взяли участь борці кам’янецької міської ДЮСШ-2.

Двоє кам’янчан Тарас Река у ваговій категорії 50 кг та Вадим Руденюк у в/к 75+ кг вибороли 1-ше місце. Олег Яковенко у в/к 55 кг посів 2-ге місце. Вони потрапили до збірної області. Аркадій Лаврентюк у в/к 75+ кг став третім.

Підготував юних кам’янецьких борців тренер ДЮСШ-2 Валентин Негода.