Перейти на мобільну версію сайту


08.09.2017

ВІКТОР ДОРОЖ: «Про ЗМІНИ І ДОРАДЧИЙ ОРГАН»

дорожВідшуміли матчі розіграшу Кубка району з футболу. У цікавому турнірі дещо неочікуваним виявився результат фінального матчу. Слобідко-рихтівська «Октава», маючи у своєму складі не тільки кам’янецьких гравців, переконливо перемогла панівецький «Замок» – 7:0.

Багато хто знову поставив питання допуску до районних змагань «легіонерів» з інших районів та міст. Щоб дізнатися думку організаторів змагань, ми звернулися до начальника відділу спорту Кам’янець-Подільської РДА Віктора Дорожа.

– Панівецький «Замок», який досить рівно та успішно пройшов усі попередні стадії КР, крупно програв у фіналі.

– Так. Цього року ми допускали до КР усіх гравців, не лише місцевих. «Октава» цим скористалася.

– Чи можна зробити заявки команд відкритими, щоб будь-яка команда мала до них доступ?

– Заявки (на 25 гравців) подаються у двох примірниках і навіть зараз є відкритими. Просто команди не намагалися їх перевіряти.

– Чи не вважаєте за необхідне ввести обмеження для «легіонерів»?

– Раніше обмеження вводилися. Свого часу ми обмежували їх чисельність повністю, а було – до 3-ох на полі. Також забороняли грати гравцям із ЧО та Аматорської ліги, але тоді команди почали використовувати футболістів із Тернопільської та Чернівецької областей. При цьому наш гравець Алішер Якубов із Нігина не міг грати, як гравець хмельницького «Поділля». Наступного року, мабуть, слід завірити заявки печаткою і виставити їх в Інтернеті.

– Чи не ввести картки футболіста, як у ЧО?

– В одному сезоні вони були. Хоча це певне навантаження, тим паче, що всі всіх знають. Але чи потрібно це робити, якщо заявки й так будуть в Інтернеті? На новий сезон планую створити дорадчий орган, як у Прем’єр-лізі – раду команд. Хай вона і приймає рішення щодо всіх важливих питань – регламент, «легіонери» і т.д. Можливо, слід до Кубка району допускати лише ті команди, які грають у чемпіонаті. Тож, треба радитися із командами.


Теги: футбол, Кубок району

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.