Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2015

ВІКЕНД З «ВЕЛИКОЮ СІМ’ЄЮ»

За відродження олімпійського виду спорту в Кам’янці-Подільському взявся молодий ентузіаст, спортсмен, перший чемпіон міста з бадмінтону (2013 р.) Дмитро Бойко.

За ініціативи Дмитра в місті проведено не один турнір з цього захопливого виду спорту. От і бойко.jpgцього вікенду у спортзалі медичного училища відбудеться фестиваль «Велика сім’я». У його рамках 6 та 7 березня пройдуть чемпіонат міста серед жінок, турнір «Перша 20-ка» (для початківців), VIP-турнір для найсильніших та шоу-турнір дуетів. Старт о 13:00.

Напевне, чи не кожен з нас свого часу тримав у руках ракетку з воланчиком чи спостерігав за цією легкою і в той же час технічною грою. Кілька років тому бадмінтоном зацікавився і сам Дмитро, тоді ще студент біотехнологічного факультетут ПДАТУ. Як він зізнається, спочатку з товаришами грали на спортивному майданчику рідного вишу, згодом охочих долучитися до цієї гри ставало більше. Так з’явилась ідея провести першй пробний трунір, у якому взяло участь шестеро гравців.
А далі - понеслося: дитячі турніри, відкриті чемпіонати міста, рейтингові змагання, товариські зустрічі, турніри.

- Окрім того, що ми по можливості намагалися проводити змагання, ще й займалися пропагуванням бадмінтону, - каже Дмитро Бойко. - Для старшокласників гімназії провели всеобуч. У квітні минулого року у дворі біля підліткового клубу «Сатурн» та в парку, нижче МБК, з’явилися два вуличних майданчики з розміткою саме для гри в бадмінтон. Пам’ятаю, як довелося самотужки її наносити, але тепер проходжу повз і завжди тішуся, що розмітка й досі існує.
Літо минулого року було досить насиченим. Ми змогли провести перші змагання на вулиці «Подих дитинства», приурочені Дню захисту дітей, товариські зустрічі, всеобуч при шкільному таборі для дітей ЗОШ №14, «Літній турнір» до Дня молоді, рейтингові змагання. Також створили клуб любителів бадмінтону (КЛБ). Знаковою подією літа минулого року стала поява першого рейтингу кам'янецьких бадмінтоністів, автором ідеї якої виступив адміністратор сайту «Вічний Кам’янець» Сергій Єрмаков.

Восени бадмінтоністи зіграли ІІ Відкритий чемпіонат міста, турнір «20-ка» та турнір «Перша золота ракетка» серед жінок. До Дня студента активісти провели змагання «Стрімкий волан», унікалність яких полягала в тому, що одночасно використовувалися два спортивних майданчики.
Грали члени КЛБ і, так би мовити, на чужому полі. Уперше їм вдалося потрапити за виїздні змагання з бадмінтону у Вінницю.

Хоч сьогодні любителі цього виду спорту не мають постійного місця тренування, проте ентузіазму не втрачають. Дмитро Бойко має мрію, що бадмінтон займе гідне місце серед інших видів спорту, які активно розвиваються в Кам’янці.

Теги: бадмінтон, Дмитро Бойко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.