Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2012

Відбувся перший чемпіонат області

3-5 лютого в Кам’янці-Подільському відбувся перший чемпіонат Хмельницької області з тхеквондо ITФ серед дітей, юнаків і дорослих, у якому взяли участь 50 бійців з різних куточків області.
Організатором змагань стала Хмельницька обласна федерація тхеквондо ІТФ за пі3. Чемпіонат області з таеквон-до ІТФ. Фото Вікторії Міщишиної.jpgдтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.
Першими чемпіонами області з тхеквондо ІТФ у своїх вікових групах і вагових категоріях стали: Олег Гайдичук, Віталій Добровольський, Вадим Ільвіцький, Віталій Куфель, Денис Кушнір, Дмитро Підлісний, Олександр Ремішевський, Тагір Сагідов, Олександр Ткач, Дмитро Шановський і Сергій Шупарський.
За результатами змагань сформовано збірну області для участі в чемпіонаті України серед юнаків і дорослих, який відбудеться 9-12 лютого у Дніпропетровську.
Керівництво федерації висловлює окрему подяку за допомогу в організації змагань начальнику відділу спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Сергію Зайцю, директору МПП «Гермес-С» Миколі Сосулі та приватному підприємцю Майї Міщишиній.

Юрій Білоцький, президент Хмельницької обласної федерації тхеквондо.


Теги: Тхеквондо ІТФ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.