26.04.2019

ВІД ВІННИЦІ – ДО ЛЬВОВА

БоксМіжобласний турнір
11-13 квітня в м.Вінниця відбувся чемпіонат міста пам’яті Й.Б. Академії. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів.

Наші боксери ДЮСШ-2 показали відмінні результати. Переможцями турніру стали Ілля Шимко (в/к 50 кг), Герман Боднарчук (в/к 38,5 кг) та Ілля Шитіков (в/к 41,5 кг). Друге місце вибороли Денис Жайворонок (в/к 30 кг), Ілля Нечипоренко (в/к 30 кг), Богдан Пипа (в/к 34 кг) і Станіслав Городецький (в/к 50 кг). Третє місце посіли Дмитро Ткачук (в/к 50 кг), Святослав Романов (в/к 37 кг), Гліб Горбатюк (в/к 56 кг), Назарій Соколан (в/к 81 кг), Остап Рибак (в/к 68 кг), Роман Давиденко (в/к 38,5 кг) та Ростислав Тодосійчук (в/к 34 кг).

Боксерів підготували тренери: Олег Люлько, Володимир Приходько та Олександр Скавронський.

Міжобласний турнір
7-20 квітня у Львові відбулася відкрита першість Львівського училища фізичної культури з боксу – турнір на призи Академії боксу Андрія Котельника.

Наші вихованці ДЮСШ-2 показали відмінний результат. Зокрема, Ілля Шимко у в/к 50 кг та Сєвак Мартиросян у в/к 46 кг (Гуменецька ОТГ) стали переможцями змагання. Діма Ткачук (50 кг) та Іван Бубельний (48 кг) вибороли 2-ге місце. Крім того, Роман Давиденко (38,5 кг) посів 3-тє місце, а ще троє – Артур Ковальський (50 кг), Андрій Бугера (41,5 кг) і Станіслав Городецький – стали 5-ми. Також участь у матчевих зустрічах взяли: Богдан Пипа, Святослав Романов, Сабіна Новосад.

Підготували юних спортсменів тренери ДЮСШ-2: Олег Люлько, Дмитро Невенгловський, Олександр Скавронський та Володимир Приходько. Тренери та спортсмени вдячні за допомогу президенту КПМРФ боксу Сергію Кротіку, фітнес-центру «7 Днів», ліцею «Славутинка», Денису Чорногубу та батькам дітей.