Перейти на мобільну версію сайту


02.08.2019

ВІД СТОЛИЦІ ДО СТОЛИЦІ

Шахи ДудкоЧернівці
У Чернівцях пройшов 5-ий міжнародний шахово-шашковий турнір «Чернівці Open», в якому взяли участь і кам’янецькі шахісти. У змаганні з класичних шахів діти та дорослі грали окремо. У дітей гралося 9 турів. Із кам’янчан найкраще виступив Андрій Дудко, який, набравши 5 очок, посів 8-ме місце. Влад Домітрак із 4,5 очками став 17-им. Єлизавета Каніщук та Ксенія Чумагіна (по 3 очки) опинилися в нижній частині таблиці.

У бліц-турнірі діти та дорослі змагалися разом (51 учасник, 11 турів). Тут також найкраще з кам’янчан зіграв Андрій Дудко, який, набравши 6 очок, посів 18-е місце. При цьому Андрій обіграв двох дорослих кмсів та з двома кмсами (один із яких чемпіон Чернігова) зіграв у нічию. Віктор Стороженко із 5,5 очками став 28-им, Ігор Шевага – 30-им (5,5), а Влад Домітрак – 42-им (4.5).

Замкнули таблицю наші юні шахістки – Єлизавета Каніщук (3) та Ксенія Чумагіна (1).

Кам’янець
1-7 серпня в Кам’янці у приміщенні МБК проходитиме Всеукраїнський шаховий турнір «Столиця України 1919». Крім змагання у класичному шаховому турнірі, 6 серпня пройдуть дитячий та дорослий турніри зі швидких шахів рапід, де кожному шахісту надається на партію 10 хвилин, а також 5 секунд за кожен хід (10+5). Наступного дня, 7 серпня, пройдуть бліц-турніри також серед дітей та дорослих, коли шахісту надається 3 хвилини та 2 секунди за кожен хід (3+2). Турнір пройде з обрахунком рейтингу FIDE (міжнародний коефіцієнт).

Теги: шахові турніри

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.