Перейти на мобільну версію сайту


24.06.2016

ВІД НОВОЇ УШИЦІ ДО ЛЬВОВА

БоротьбаОдразу у двох турнірах взяли участь кам’янецькі борці ДЮСШ-2. 

9 червня вони виступали у с.Вільховець, Новоушицького району, на міжобласному турнірі «Олімпійські надії» з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002-2007 р. н.

У турнірі взяло участь близько 70 спортсменів. Команду ДЮСШ-2 представляли 15 спортсменів, які посіли такі місця: І - Назар Валерський, Артур Дзямба, Денис Пастух, Олег Яковенко, Єгор Горох, Вадим Руденюк; ІІ - Ярослав Шупарський, Владислав Шупарський, Вадим Амінов; ІІІ - Дем’ян Костинюк, Данило Костинюк, Микола Хращевський, Данило Ілаш.

Трохи згодом, 16-17 червня, у Львові відбувся Відкритий всеукраїнський турнір-меморіал з вільної боротьби пам'яті заслуженого тренера України Олега Сазонова серед юнаків і дівчат 1999-2001 р. н. У турнірі взяло участь близько 300 спортсменів із Польщі, Словаччини, Молдови, Вірменії, Грузії, Греції, Литви та різних областей України. 

Кам'янець у ваговій категорії 100 кг представляв Данило Стасюк, який у нелегкому поєдинку зумів здолати спортсмена з Греції, але, поступившись борцю з Грузії, посів 3-тє місце

Підготували спортсменів тренери відділення вільної боротьби Василь та Дмитро Пасенки, Валентин Негода, Віталій Малєнков та Володимир Костинюк. Тренери та спортсмен вдячні за допомогу батьківському комітету відділення вільної боротьби, а також ТОВ «Український кристал» (Володимир Юр'єв), Михайлу Насобкову та Сергію Самсонюку.


Теги: турнір, вільна боротьба

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.