Перейти на мобільну версію сайту


24.03.2017

ВІД ЛЮБИТЕЛІВ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ

автострітСклад команди: Андрій Теліга, Артур Савченко, Геннадій Ківіцький, Микола Тарасов, Валерій Успенський, Іван Козак, Микола Богонос, Олег Пивовар, Віталій Лаврук, Олег Котловський, Руслан Демчинський, Ростислав Шаркевич, Сергій Шаркевич, Олександр Теплюк, Ігор Качинський, Валентин Ліпіч.

Команда «Авто-стріт» створена в 2015 році. Взяла участь у 3-ох чемпіонатах міста (ЧМ) з міні-футболу (футзалу). Команда брала участь у 2-ох ветеранських турнірах. 

Кольори команди – червоні. У ЧМ «Авто-стріт» зіграв 31 матч: +12 =3-16, м’ячі 88:103. Найбільша перемога в ЧМ – 8-3 (2017), а набільша поразка – 1-8 (2016). 

Найкраще місце в ЧМ – 5-те (2017), найгірше – 8-ме (2015). 

У ЧМ 2017 року гравець команди Артур Савченко був визнаний кращим захисником чемпіонату. 

Як зауважив капітан команди Валерій Успенський, «Авто-стріт» намагається гідно виступати в ЧМ. Для цього команда проводить тренування, прагне підтримувати та поліпшувати ігрову форму гравців. Хоча половина футболістів команди – вже за віком ветерани. Тому конкурувати з лідерами міського футболу – молодшими та практично напівпрофесійними командами непросто. Але, як відомо, під лежачий камінь вода не тече. Тож «Авто-стріт» ще спробує видати не одну цікаву гру першості і для себе, і для вболівальників, і дуже непросту для суперників.


Теги: футзал, ветерани, "Автостріт"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.