Перейти на мобільну версію сайту


21.04.2017

ВІД ЛЮБИТЕЛІВ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ. "ДіДіБао"

візиткаБаскетбольний клуб «ДіДіБао» створено в 1999 році. Команда не лише грала в місцевих змаганнях, а з 2007 року почала свої виступи в Українській Першій лізі (УПЛ). Лише двічі в історії виступів в УПЛ «ДіДіБао» не вийшло із групового турніру в наступну стадію.

Найвищим досягненням команди в Першій лізі є 2-ге місце в 2016 році. До речі, фінальна частина чемпіонату України в УПЛ тоді проходила в Кам’янці. Колишній гравець «ДіДіБао» Микола Полюляк грав за команди Української Супер-ліги – львівську «Політехніку», «Черкаські мавпи» і зараз грає за луцьку «Волинь-баскет». У березні цього року він взяв участь у матчі всіх зірок Української Суперліги у складі команди Південного Заходу.

«ДіДіБао» завжди намагалися в УПЛ високо нести прапор кам’янецького баскетболу. Декілька років тому команда поставила перед собою більш високі цілі в УПЛ і для цього стала залучати гравців з інших міст. У поточному чемпіонаті «ДіДіБао» боровся за вихід до Вищої ліги українського баскетболу.

Склад команди: Дмитро Неволін, Андрій Бойко, Олександр Шашков, Євген Харлампович, Анатолій Конєв, Денис Гетьманенко, Юрій Головинський, Андрій Мацьків, Назар Стаднік, Денис Чорнобай, Максим Коломієць, Олександр Головатюк. Тренер – Микола Полюляк. Граючий президент БК «ДіДіБао» - Андрій Бойко.


Теги: баскетбол, "ДіДіБао"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.