31.05.2019

ВЕТЕРАНИ СТАРТУВАЛИ З ПЕРЕМОГИ

Футбол ветерани обл«Фортеця» Кам’янець – «Іскра» Теофіполь – 0:0. «Фортеця»: Залісний, Богуцький, Карпов, Цимбалістий, Зубик Анд., Смоляр, Борчук, Хамелюк, Гресько, Данч, Богонос, Черненко, Воронюк, Самборський, Успенський, Домшинський, Данчук, Шелест, Горбовий. «Іскра»: Квасюк, Кривий, Сопотович, Відлацький, Муляр Юр., Параїл, Михальчук О., Ніколюк, Онопрійчук, Осіпчук, Михальчук В., Дролюк, Сторожук, Ганжук.

У неділю 26 травня пройшли матчі 2-туру чемпіонату області із футболу серед ветеранських команд. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома теофіпольську «Іскру».

Обидві команди більш за все намагалися не пропустити. Кам’янчани більше володіли м’ячем. Атаки ветеранської «Фортеці» мали більш позиційний характер. Водночас гості намагалися довгими пасами на Олександра Ганжука вивести його поближче до чужої штрафної.

Футбол ветерани обл-тЩодо гострих атак, то таких протягом матчу, думаю, було лише дві. На 54-хвилині з місця правого інсайда кам’янчанин Микола Богонос проник у штрафну площу, але в останній момент його прострілу зашкодив захисник, вибивши м’яч на кутовий. Через 10 хвилин двоє кам’янчан вийшли на одного захисника, але гравець «Іскри» збив Тараса Воронюка і той через травму залишив поле.

У неділю 2 червня «Фортеця» зіграє на виїзді проти «Папірника» з Понінки.