19.07.2019

ВЕТЕРАНСЬКА «БРОНЗА» ПОДОЛЯН

Футбол УкраїнаНа початку липня пройшов фінальний етап вже 6-го чемпіонату України з футболу серед ветеранських команд 55+, присвячений пам’яті гравця київського «Динамо» та збірної СССР Віктора Матвієнка.

Команди грали на «поперечку» футбольного поля, приблизно 70х40 м, маючи у своїх складах по 8 гравців. Тайми тривали по 20 хвилин. У чемпіонаті взяли участь 12 команд, 5 із яких боролися у фінальній частині.

Команда Хмельницької області обіграла «Карпати» Мукачеве – 3:0, зіграла в бойову нічию із більш іменитими «Карпатами» Львівськими – 3:3. У матчі із ветеранами луцької «Волині» подоляни, на жаль, поступилися. Прикро, що вигравши 1-тайм 1:0, на початку 2-тайму, вийшовши один на один із воротарем «Волині», Олександр Громницький не зумів переграти воротаря й забити другий м’яч. Потім двоє гравців Хмельницької області зазнали травм. «Волинь» цілком скористалася цими факторами й здобула перемогу – 5:2.

Таким чином, наші посіли 3тє місце, пропустивши вперед колективи львівських «Карпат» та луцької «Волині». Слідом за подолянами – команди Житомира та Чернівців.

За збірну області грав кам’янчанин Володимир Микитюк та Валентин Борчук зі Старої Ушиці, а також Анатолій Мельничук, Анатолій Атаманов, Ігор Кшевінський (всі Красилів), Віктор Муравський, Олександр Гайдамашко, Олександр Громницький (всі Хмельницький), Євген Минько (Славута), Геннадій Вагнер (Нетішин), керівник команди Анатолій Чайчук (Красилів), тренер Анатолій Петлюк (Красилів), представник команди Тадеуш Криштофор (Хмельницький).