Перейти на мобільну версію сайту


07.04.2017

ВЕРШИНУ ВЗЯТО!

Волейбол агро4-5 квітня в Кам’янці проходив волейбольний турнір Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних коледжів 1-2 р.а. Наше місто представляла команда Коледжу ПДАТУ. У спортзалі коледжу грали чоловічі команди.

Їхні матчі принесли такі результати:
Ніжин – Борщів - 0:2;
Іллінці (Він. обл.) – Харків - 1:2;
Кам’янець – Ніжин - 2:0;
Білгород Дністр. – Іллінці - 2:0;
Кам’янець – Борщів - 2:0;
Білгород Дн. – Харків - 2:0;
5-6 місце: Ніжин – Іллінці - 2:0;
3-4 місце: Борщів – Харків - 2:0;
фінал: Кам’янець – Білгород Дністр. - 2:1.

Тож, як бачимо, чудово провівши турнір, вигравши всі 3 матчі, переможцями змагань серед чоловічих колективів стала команда коледжу ПДАТУ. Непростим був фінальний матч проти минулорічних чемпіонів – команди Білгорода Дністровського. Наші переконливо виграли першу партію, але в напруженій боротьбі поступилися в другій. Проте, провівши тай-брейк (3-тю партію) на одному диханні, здобули перемогу 15:4 та у матчі в цілому – 2:1.

Натомість, у ПДАТУ грали жіночі команди. Команда коледжу ПДАТУ поступилася колективам Рівного, Снятина та Білої Церкви з однаковим рахунком 0:2. Вознесенську наші програли 1:2. Проте перемога над Вінницею 2:0 вивела наших на передостаннє 5-те місце. Чемпіонками стали волейболістки з Рівного. Слідом за ними розташувалися команди Снятина, Білої Церкви та Вознесенська.

Теги: волейбол, спортивні ігри

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.