01.06.2018

ВДЕВ’ЯТЕ ПОСПІЛЬ

волейбол16-18 травня в Рівному пройшли матчі заключного туру групового етапу чемпіонату України з волейболу в Студентській лізі. 8-разовий студентський чемпіон України – команда К-ПНУ ім.І.Огієнка (тренер Євген Козак) перемогла всіх 3-ох своїх суперників – Луцький НТУ (3:0), Харківський ХНУ (3:0) та Вінницький ВК НУХТ (3:0).

З 1-го місця наші вийшли до фінального етапу першості, який проходив у Кам’янці 29-31 травня. Тому К-ПНУ розпочав турнір, маючи 4 очки, НУВГП Рівне – 3 очки, ВК НУХТ Вінниця – 2 очки і ТНПУ Тернопіль – 1 очко.

волейбол-1У 1-турі Рівненський НУВГП обіграв Вінницький ВК НУХТ – 3:0, а К-ПНУ переміг Тернопільський ТНПУ – 3:0 (25:19, 25:22, 25:22). У середу вінничани обіграли тернополян – 3:0, а кам’янчани зустрілися з головним суперником – рівнянами. У 1-ій партії перемогли рівняни – 23:25, а в 2-ій – наші, 25:20. У 3-ій партії знову перемога Рівного – 14:25. У 4-ій партії наші програвали – 7:13, 10:16, але потім зрівняли рахунок – 19:19 і в блискучому ривку виграли партію – 28:26. У вирішальній 5-ій партії команда К-ПНУ перемогла – 15:9 і здобула перемогу в матчі – 3:2.

У третій ігровий день команда Рівного обіграла волейболістів Тернополя – 3:0, а кам’янчани перемогли Вінницю – 3:0 (25:17, 25:23, 25:17).

Тож, чемпіоном волейбольної Студентської ліги-2018 стала, вже вдев’яте поспіль, команда Кам’янця – К-ПНУ, 2-ге місце в Рівного, 3-тє у Вінниці, а 4-те посіли волейболісти Тернополя.