Футзал область«Тірас» Кам’янець – «Агробізнес» Нова Ушиця – 8-3.
«Тірас» Кам’янець – «Крила рад» ст. Дунаївці – 3-2.
«Епіцентр» Дунаївці – «Крила рад» ст. Дунаївці – 6-1.
«Епіцентр» Дунаївці – «Агробізнес» Нова Ушиця – 3-3.

«Тірас»: Гончарук – Зубик, Гришак, Лівандовський, Буртовий – Барицький Вд., Іщук, Лебедин, Козак – Успенський, Гаращук Дн.

У неділю 2 лютого стартував чемпіонат області з фут-залу у південній групі. В Новій Ушиці грали 4 команди, серед яких і кам’янецький «Тірас» (антична наз­ва ріки Дністер).

У першому матчі наші перемогли новоушицький «Агробізнес» 8-3. Наступний матч проти «Крила рад» зі станції Дунаївці вийшов для наших важчим. Кам’янчанин Олег Зубик відкрив рахунок, а потім Іван Козак забив другий м’яч – 2-0. Після цього дунаївчанин Влад Зенін відіграв 1 м’яч – 2-1.

Футзал область-тУ 2-таймі Ростислав Гришак з гострого кута забив гарний гол у дальній лівий кут воріт – 3-1. Щоправда, дністряни заробили 6 фолів і як наслідок – два 10-метрові удари. Але обидва удари відбила поперечина воріт.

За хвилин 5 до завершення гри дунаївчани забили 2-ий м’яч (В. Зенін), але «Тірас» відстояв свою перемогу – 3-2 й очолив турнірну таблицю.

Матчі 3-4 турів ЧО повинні пройти в Кам’янці у ФОК-КЕМЗ 8 лютого, початок о 12:00.