06.12.2019

ВАЖКИЙ КУБКОВИЙ МАТЧ ТА ГРА ПО-ЛІДЕРСЬКИ

Футзал Преміум30 листопада пройшли матчі у Відкритій хмельницькій Преміум-лізі з футзалу, а 1 грудня було зіграно поєдинки Кубка Преміум-ліги.

2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець – «Карат-Олешин» – 1:1. «Лань»: Мартинович – Гонтар, Марчук, Присяжний. Заковоротний – Сахнюк, Лискун, Степанянц. Запасний: Образцов. Тренер і представник А. Гонтар.

Як розповіли нам у команді, «Біжуча лань» створила багато гольових моментів, але погано їх реалізовувала. Ще у 1-таймі гравець «Лані» Даниїл Марчук відкрив рахунок, але через 3 хвилини «Карат-Олешин» його зрівняв. Цей рахунок так і став фінальним.

Футзал Преміум-т5-Дивізіон
«Авто-стріт» Кам’янець – «Ружична» – 10:2. «Авто-стріт»:
Гончарук – Стасюк Вд., Гришак, Морозов, Барицький Вд. – Козак, Лебедин О. Представник В. Успенський.

У 5-Дивізіоні Преміум-ліги пройшли матчі 3-туру. Лідер групи С кам’янецький «Авто-стріт» грав проти «Ружичної». Важким видався 1-тайм. Наші відкрили рахунок, це зробив Вадим Барицький, але суперник (Шелест) поновив рівновагу – 1:1. Та все ж удар Ростислава Морозова дозволив «Авто-стріту» піти на перерву, виграючи 2:1.

У 2-таймі кам’янчани спочатку забили 5 м’ячів – Вадим Стасюк, Ростислав Гришак, двічі Вд. Барицький та Іван Козак, довівши свою перевагу до 7:1. «Ружична» відповіла ударом Кустінського. За таку «вихватку» суперника «Авто-стріт» забив ще 3 голи – Вд. Стасюк та двічі Р. Морозов.

Тож, перемога «Авто-стріта» – 10:2.

Футзал Преміум-т1Кубок Преміум-ліги
«Біжуча лань» – «Rexsoft» – 5:4. «Лань»: Образцов (Мартинович) – Гонтар, Заяць, Лискун, Штельмах – Степанянц, Горішний.

У неділю 1 грудня було зіграно матчі 1/64 фіналу розіграшу Кубка Преміум-ліги. «Лань» схрестила зброю з одним із лідерів 4-Дивізіону командою «Rexsoft».

«Rexsoft» за хвилин 10 забив 3 м’ячі – 0:3. Але Олександр Заяць двічі прострілював з аута, а Артем Гонтар на дальній штанзі замикав ці простріли – 2:3. За 6 хвилин до кінця гри О. Заяць дальнім ударом у «дев’ятку» зрівняв рахунок – 3:3. Потім А. Гонтар вразив лівий кут воріт суперника – 4:3. Але «Rexsoft» зрівняв рахунок – 4:4.

Та все ж за хвилину до завершення основного часу А. Гонтар прострілив зліва, а Владислав Степанянц простріл замкнув.

Тож, «Лань» перемагає 5:4 і виходить до 1/32 фіналу, де зіграє проти «Золотого грифона» з 4-Дивізіону.