15.11.2019

ВАЖКО ЗДОБУВАЛИ І ЛЕГКО ВТРАЧАЛИ

Баскетбол УВЛ«ДіДіБао» Кам’янець – БК «Рівне» – 78:84; 65:85. «ДіДіБао»: Вінтоняк (5-13), Неволін (4-3), Полюляк (16-16), Харлампович (5-4), Лисяк (8-0), Гарбрчук (9-3), Гуменюк (7-8), Головинський (0-2), Конєв (12-12), Федоряк (12-4). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк. «Рівне»: Шеметов (2-5), Тимощук (17-12), Кузьмінець (2-4), Коров’яков (9-12), Чиж (8-5), Герасимчук (7-8), Федорчук (5-2), Шанюк (14-13), Шепелев (20-18), Артимович (0-6). Тренер Михайло Переверзій.

9-10 листопада пройшли матчі 4-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Вищій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома срібного призера минулого сезону – БК «Рівне». Кам’янчани отримали підсилення – Романа Гуменюка (зріст 2.20), який раніше грав за команди БК «Одеса», МБК «Миколаїв», БК «Говерла», «НІКО-Баскет».

Матч вийшов наче розділений на дві різні частини. Протягом 1-2-ої чвертей кам’янчани успішно вели гру, ведучи в рахунку – 9:2, 14:9, 17:11, вигравши 1-чверть – 21:12. У 2-чверті наші навіть іноді іскрили імпровізаціями й досить впевнене завершили її – 41:28.

Натомість у 3-чверті гості явно прискорили темп гри і своє відставання скоротили на кінець чверті до 7 очок – 61:54. Остання чверть все перевернула на користь БК «Рівне». За 7 хвилин 28 секунд до завершення матчу «Рівне» зрівняло рахунок – 66:66 і «ДіДіБао» взяв тайм-аут. Гості вигравали – 70:77, але кам’янчани виграли 7 очок і зрівняли рахунок – 77:77. Грати залишалося півтори хвилини – (1:34). Рівняни здобувають декілька очок, а наші лише – 1. Тож, у першій грі перемагає БК «Рівне» – 78:84.

Баскетбол УВЛ-тДругий матч для кам’янчан склався гірше. Перша чверть позначилася рівною боротьбою, принаймні наші її програли лише в 1 очко – 14:15. Але протягом 2-чверті гості пішли в очковий відрив – 19:26, 21:31 і на велику перерву наші пішли, поступаючись 23:39. Протягом 3-чверті БК «Рівне» довів свою перевагу до 30 очок – 34:64. В останній чверті наші відіграли 10 очок, але цього було мало, щоб врятувати гру. Тож, поразка 65:85.

Після гри ми поставили декілька питань тренеру БК «Рівне» М. Переверзію:

– Ви виграли всі 6 своїх матчів. Чи ставите за мету вийти у Супер-лігу?

– Ні, не ставимо. Порівняно із минуло-сезонним складом, який виграв срібло УВЛ, ми втратили 6 гравців. За мету ми ставимо готувати вихованців Рівненської СДЮСШОР і награвати команду.

– У суботньому матчі ви програли 1-2-у чверті, а в 3-4-й додали у швидкості і перемогли. До таких перемін швидкості Ви вдавалися свідомо?

– Ні. У вас важкий спортзал, непросте освітлення. Ми не забили багато потрібних м’ячів. Ми не чекали такої гри. Ми ще й не знали, що буде грати Роман Гуменюк.