ВАЖКО ДОЛАТИ МЕЖІ МОЖЛИВОГО

«Фортеця» Кам’янець – «Случ» Старокостянтинів – 0:2.
«Фортеця»:
Образцов, Савченко, Соловей Бг., Данчук, Зюбрицький, Козак, Мартинюк, Лискун, Степанянц, Барицький Ол., Штельмах. Запасні: Луцев, Вапничний, Мойсеєв, Маєвський, Фамулевич, Танас, Сахнюк.

«Случ»: Одольський, Михайленко, Перепелиця, Мартинюк, Мельник Мк., Тимчук, Скромінський, Осацький, Мельник Сг., Маховський, Соловей Олй. Запасні: Гринюк, Марків, Шайкін, Гаврилюк. Голи: Соловей Олй. 18; 58 (п.).

Футбол областьУ суботу 7 вересня зіграла свій перший матч після літнього перепочинку у чемпіонаті області в Обласній Прем’єр-лізі кам’янецька «Фортеця». Цього разу наші приймали вдома «Случ» зі Старокостянтинова. Суперники йдуть на 3-му місці.

Певні надії могло вселяти те, що у наших у захисті, крім Артура Савченка, з’явився Валерій Данчук. За гостей припинив грати кам’янчанин Владислав Полторацький, який перейшов до «Скали-Айви» із Скали-Подільської, Тернопільської області. У цій команді він вже став приблизно десятим кам’янчанином. Натомість у «Случі» з’явився інший кам’янчанин – Андрій Тимчук.

Початок матчу був вельми спокійним. Ніхто не поспішав форсувати події. Але вже на 18-хвилині старокостянтинівець Олексій Соловей несподівано отримав м’яч у центрі нападу своєї команди і, швидко оцінивши ситуацію, сильно вдарив по воротах «Фортеці» з метрів 20-ти. М’яч влетів у ліву від нього «дев’ятку» воріт нашої команди. Гості повели – 0:1.

Потім команди знову повернулися до неквапливої гри без зайвої гостроти. На 30-хвилині кам’янчанин Олег Барицький підхопив м’яч біля своєї штрафної площі і кинувся в атаку. Він здійснив довгий рейд на метрів 50 і разом із Владом Козаком вони вийшли (2х2) на двох захисників. Олег віддав пас у розріз, намагаючись вивести В. Козака один на один з воротарем, але в останній момент захисник, дотягнувшись до м’яча, перервав цю передачу.

Футбол область-тЧерез 2 хвилини гості справа навісили перед ворота «Фортеці» й Ол. Соловей головою пробив під перекладину, але воротар «Фортеці» Андрій Образцов перевів цей м’яч на кутовий (див. фото). Гості одразу його подали до воріт, наші винесли за межі штрафної, але Сергій Мельник з метрів 20-ти сходу пробив у правий від себе кут. М’яч пролетів ледь правіше штанги.

Після перерви гра тривала у тому ж ключі, що й до неї. У небезпечній атаці на 57-хвилині «Случ» заробив пенальті. Той самий О. Соловей розвів воротаря та м’яч у різні кути – 0:2. Наші мали можливість відіграти принаймні один гол, коли на 74-хвилині вкинули аут справа. М’яч відскочив до О. Барицького, який пробив низом у правий кут воріт, але чудову реакцію проявив воротар гостей Костянтин Одольський.

На останній хвилині атаку Старокостянтинова завершував Богдан Скромінський, який із метрів 8-9 сильним ударом поцілив у перекладину. Тож, перемога «Случа» – 0:2.

Свій наступний матч «Фортеця» повинна зіграти 14 вересня в Теофіполі проти тамтешньої «Іскри».