08.11.2019

ВАЖКО БЕЗ ЗАПАСНИХ

Футбол преміумФК «Біжуча лань» Кам’янець – «Дантист» Хмельницький – 3:4. «Лань»: Мартинович – Гонтар, Марчук, Дронь, Лискун – Заяць.

У суботу 2 листопада пройшли матчі 2-туру чемпіонату Відкритої Хмельницької Преміум-ліги із футзалу. Кам’янецька команда «Біжуча лань» грала проти хмельницького «Дантиста».

Глядачі побачили 2 абсолютно різні тайми. У 1-таймі домінували кам’янчани, які забили 3 «сухі» м’ячі. Це зробили Володимир Дронь, Ілля Лискун і потім знову В. Дронь – 3:0. На жаль, перед самою перервою у наших травмувався Олександр Заяць і весь 2-тайм «Лань» змушена була грати без замін.

Хмельницькі дантисти сповна скористалися наявністю своєї лавки запасних і зрівняли рахунок – 3:3. За 30 секунд до завершення матчу хмельничани забили переможний м’яч. Тож, перемога «Дантиста» – 3:4.

ФК «Біжуча Лань» – Дантист – 3:4.
ФК «Городок Юрія-Фарм» – Спарта – 9:1.
Фахівець – Атлетик-Ceresit PRO – 4:3.
Філтекс – Карат-Олешин – 7:4.
Ракета – Ковчег – 3:1.
ДБК – Максимум – 3:7.
Олімп – Червона Зірка – 7:0.
Олімпік – Crispus – 2:8.